Mmorgonline Şartlar ve Koşullar

MMORGONLİNE.COM MESAJ KURULU KULLANIM KOŞULLARI VE SÖZLEŞMESİ

MMORGONLİNE.COM

Mmorgonline.com Oyun sitesi Mesaj panoları, üyelere bilgi, fikir, mesaj, görüş, içerik ve diğer materyalleri göndermek, postalamak, ifade etmek, görüntülemek, iletmek ve bunları değiştirmek için bir fırsat verir. Mesaj panolarımız üyelerimizin ticari olmayan kullanımı için sağlanmaktadır. Mesaj panolarınızı kullanımınız, özellikle bu hüküm ve koşullara tabidir. Mesaj panosunu kaydettiğinizde, eriştiğinizde veya kullandığınızda, bu şartları otomatik olarak kabul edersiniz.

UYARI:

Mmorg Kripto sitemiz Bitcoin ve türevleri için sadece bilgi paylaşmaktadır. Hakkımızda sayfasını okuyup teyit ettiğinizden emin olunuz. Hiçbir kripto para birimine sitemiz mmorg online yatırım tavsiyesi vermemektedir. Yatırımdan kaynaklanan tüm riskler size ait olacaktır.

Yayınlanan Materyaller

MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri, mesaj panolarımıza gönderilen herhangi bir fikir, görüş, içerik, bilgi, mesaj, iletim veya diğer materyallerden sorumlu değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. MMORGONLİNE.COM, herhangi bir içeriğin yayınlanmış herhangi bir materyali veya geçerliliği, doğruluğu, eksiksizliği, güvenilirliği, zamanında veya uygunluğunu herhangi bir şekilde temsil, taahhüt, garanti veya kefalet vermez.

Yayınlanmış materyallerle ifade edilen herhangi bir görüş veya benzeri ifadeler MMORGONLİNE.COM’un yazarlarının, sahiplerinin veya operatörlerinin veya ilgili kuruluşlarının görüşleri veya benzeri ifadelerle aynı olmayabilir ve bu görüşler veya beyanlarla ilgili olarak herhangi bir beyanda bulunma veya garanti verilmemektedir.

MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahibi veya operatörleri ve ilgili kuruluşları, gönderilen herhangi bir materyalden sorumlu değildir. Kamu İletişimi mmorgonline.com mesaj panoları halka açıktır ve yayınladığınız materyaller gizli tutulmaz. Gönderdiğiniz materyallerin kamuya açık değil, özel iletişim amaçlı olduğunu ve gönderdiğiniz herhangi bir materyalle ilgili gizlilik beklentisinin olmadığını kabul ediyorsunuz.

Google ve Yahoo da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, arama motoru örümceklerinin web sitemizi “taramasını” ve bu bilgileri kamuya açık bilgiler olduğu için isteğimiz olmadan arşivlediğini kabul ediyorsunuz.

Tüm MMORGONLİNE.COM üyeleri, kayıt sırasında sistemdeki ve mesaj panolarındaki genel kimliğimiz olarak kullanılan benzersiz bir ekran adı seçerler. Ekran adınıza herhangi bir kişisel bilgi eklememeye dikkat etmeniz gerekir. Kişisel bilgilerinizi gönüllü olarak ekran adınızdan veya gönderdiğiniz herhangi bir materyalde ifşa ederseniz, bu bilgiler başkaları tarafından toplanabilir ve kullanılabilir. Lütfen ekran adınızı ve yayın malzemelerinizi seçerken dikkatli davranın. Kişisel bilgilerin ifşa edilmesi kendi sorumluluğunuzdadır.

Gizlilik

Üyelerin gizliliğini ve anonimliğini korumak önemlidir. MMORGONLİNE.COM yazarlarının, sahiplerinin veya operatörlerinin sizin hakkınızda tutulan bilgilere ancak (1) izin verdiğinizde yetkili olduğunuzu; sistemimizdeki teknik problemleri çözmek için bunu yapmalıyız; (3) tarafınızdan gönderilen herhangi bir materyalin sonucu olarak bir şikayet veya yasal işlem meydana gelir; (4) kanunen gerekli veya adli işlem, mahkeme kararı veya yasal süreç bize uymak için gerekli olan; bu açıklama haklarını, mülkiyetini veya menfaatlerini veya başkalarının haklarını, mülkiyetini veya çıkarlarını korumak için gereklidir; Veya  bu tür bir eylemin, üyelerimizin veya halkımızın güvenliğini korumak için acil bir durumda hareket etmek için gerekli olduğuna iyi niyetle inanıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza ve Kullanım Koşullarına bakın.

Yasaklanan Davalar

Aşağıdaki materyal türlerinden herhangi birini göndermemeyi kabul etmektesiniz: Hakaret, iftira niteliği taşıyan, hakaret içeren, müstehcen, pornografik, ahlaksız, rahatsız edici, kaba, bağnazlayıcı, ırkçı saldırgan, nefret dolu, taciz edici, küstah, cinsel yönelimli, tehditkar, rahatsız edici veya rahatsız edici kişisel gizlilik materyalleri; Ticari markalar, telif hakları, ahlak hakları, ticari sırlar, patentler, gizlilik kısıtlamaları, gizlilik hakları veya mülkiyet hakları da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir kişi veya kuruluşun fikri mülkiyet haklarını veya diğer haklarını ihlal eden materyaller; Yazar atıflarını, yasal uyarıları veya diğer mülkiyet atamalarını tahrif eden veya silmek üzere materyaller; Reklam, pazarlama ya da başka bir şekilde para yatırma ya da mal ya da hizmet satışı yapan ya da ticari amaçlarla kullanılan ya da herhangi bir ticaret teşebbüsü ya da ticari faaliyet için gelir yaratma ya da teşvik etme amaçlı materyaller; Herhangi bir bilgisayarla ilgili sisteme zarar verebilecek veya sistemimizin kullanımına müdahale edebilecek herhangi bir zararlı bileşeni bilerek içeren malzemeler; Herhangi bir kanunu ihlal eden materyaller, cezai bir suç, yasa dışı faaliyet olarak addedilecek veya hukuki sorumluluğa neden olan davranışları teşvik edici veya destekleyen teşkilatları savunuyor veya yasadışı faaliyetleri yasaklamak için taahhüt etme niyetiyle tartışıyor; Genel olarak atıfta bulunulan mesaj panosunun atanmış konularına veya alt konularına uymayan veya ilgilendirmeyen veya zincir mektupları, piramit şemaları veya benzeri talepler içeren materyal.

Tazminat

Gönderdiğiniz tüm malzemelerden yalnızca siz sorumlusunuz. Materyalleri göndererek, MMORGONLİNE.COM’un yazarlarını, sahiplerini ve operatörlerini, gönderdiğiniz materyal veya mesajlarınızdan kaynaklanan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, tüm talepler, talepler, yükümlülükler, masraflar ve masraflar karşısında zarara uğramayacağınızı ve tazmin etmeyi kabul etmiş olursunuz.

Sitemiz hiç bir kripto haberi, analizi, teknik ve temel analizlerden dolayı sorumlu tutulamaz. Çünkü sitemiz yatırım tavsiyesi vermemekte olup bilgi amaçlı sunum yapmaktadır. 

Bu şartların ihlali.

Denetleme Yayınlanan materyaller

, MMORGONLİNE.COM‘un yazarları, sahipleri veya operatörleri tarafından bu şartlara uymak için gözden geçirilmez, taranır veya onaylanmaz. MMORGONLİNE.COM‘un yazarları, sahipleri veya operatörleri, yayınlanan herhangi bir materyalin geçerliliğini, doğruluğunu, eksiksizliğini, güvenilirliğini, zamanında veya yararlılığını herhangi bir şekilde gözden geçirmiyor veya doğrulamıyor. MMORGONLİNE.COM‘un yazarları, sahipleri veya operatörleri, yayınlanan herhangi bir materyalin içeriğini aktif olarak izlememekte ve bunlardan sorumlu değildir.

MMORPG.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri, gönderilen herhangi bir materyali ekranlama, izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğüne sahip değildir, ancak kendi takdirine bağlı olarak bunu yapabilir. MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri, zaman zaman mesaj panolarımızı izleyebilir veya gözden geçirebilirler ancak bunu yaparak izlemek veya gözden geçirmek için devam etmekte olan herhangi bir yükümlülüğü veya görevi kabul etmiyoruz.

Kaldırma ve Erişim Ayrıcalıkları MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri, bu şartları ihlal eden yayınlanmış herhangi bir materyali herhangi bir şekilde kaldırabilir veya değiştirebilir. MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri, yayınlanan materyalleri herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple kaldırma veya değiştirme hakkını saklı tutar, ancak buna mecbur değildir; MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri, herhangi bir üyeyi veya kullanıcıyı mesaj panolarına, önceden haber vermeksizin ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak reddetme hakkını saklı tutar.

Gönderilen materyallerin bu şartları ihlal ettiğini, uygulanabilir ya da itiraz edilecek kişilerin, bir mesaj panosu yöneticisine bir e-posta mesajı göndererek derhal aramamız önerilir. Mesajınıza cevap vermeyeceğiz ve böyle bir mesajı aldıktan sonra tarafımızdan mevcut olan tüm adımları atma veya bunlardan vazgeçme hakkımızı saklı tutuyoruz. Kaldırılmasının gerekli olduğunu tespit edersek, gönderilen materyalleri makul bir süre içinde kaldıracak her türlü çabayı göstereceğiz. Verilerin Sahipliği MMORGONLİNE.COM’un web sitemize girdiğiniz verilerin sahibi olduğuna katılıyorum – bu üyelik hesabınızı, yayınlarınızı, yorumlarınızı ve web sitemize gönderdiğiniz diğer bilgileri içerir.

ÜYELİK HESABI MMORGONLİNE

verilerimiz ve genel site erişim geçmişimizin bir parçası olduğu için silinmeyecek. Hesabınızda bulunmak istemediğiniz tüm bilgileri kaldırmak için hesabınızı düzenleyebilirsiniz, ancak ana kullanıcı kaydı istek üzerine silinmez. Dış Bağlantılar MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri yayınlanan materyallerin içine gömülmüş olan bağlantıları gözden geçirmez ve CF4ems yazarlarına, sahiplerine veya operatörlerine bağlı olsun veya olmasın, gizlilik uygulamaları veya herhangi bir bağlantılı materyalin içeriğinden sorumlu değildir.

MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri bu tür bağlantılı siteleri kontrol etmez veya onaylamaz. Bu tür bağlantıları kullanmanızın yalnızca siz sorumlusunuz.

Kullanma Lisansı CF4ems yazarlarına, sahiplerine veya operatörlerine, hizmetlerimize veya sistemimize ilişkin yaratıcı sunumlar, fikirler, notlar, kavramlar, yorumlar, öneri, geri bildirim, bilgi veya diğer benzer materyalleri (topluca “yaratıcı materyaller”) oluşturan veya bunları içeren herhangi bir materyal göndererek, Otomatik olarak (a) böyle yaratıcı materyallerin MMORGONLİNE.COM’un yazarlarının, sahiplerinin ve operatörlerinin (b) mülkünün bu tür yaratıcı materyallerin tüm haklarını vermeye yetkili olduğunuzu beyan ve taahhüt edeceğini kabul edersiniz ve kalacağınızı kabul etmektesiniz ve (c) ), Bu materyallerin “ahlaki haklarının” yayınlanan materyallerden feragat edildiğini garanti ve taahhüt eder.

MMORGONLİNE.COM’un yazarlarına, sahiplerine ve operatörlerine, bu materyallerdeki telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları ile ilgili tüm dünya çapındaki haklar, unvanlar ve menfaatler hakkında derhal herhangi bir yaratıcı materyalin açıklanması, gönderilmesi, sunumu veya yayınlanması yapılacaktır.

MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya işletmecileri, yaratıcı materyalleri kullanamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, düzenleyebilir, değiştirebilir, uyarlayamaz, yayınlayamaz, tercüme etmez, kamuya açıkça gösterebilir, gösterebilir, türev çalışmalar yaratabilir ve bunları dağıtabilir veya yaratıcı materyalleri, Ya da teknoloji ya da hizmetlerimiz ya da sistemlerimiz dahil olmak üzere daha sonra geliştirilen ve yalnızca tüm bu haklara, unvanlara ve ilgi alanlarına ait olacak ve bu tür materyallerin herhangi bir şekilde, ticari ya da başka şekilde kullanımıyla sınırlı olmayacaktır.

MMORGONLİNE.COM YAZARLARI, SAĞLAYICILARIN VEYA YÜKLENİCİLERİ, MESAJ KURULULARINA VEYA MESAJ KURULUŞLARI İLE YERLEŞTİRİLEN HERHANGİ BİR POSTA MATERYALLE İLGİLİ AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR TEMSİLCİLİK, GARANTİ VEYA GARANTİ VERMEZ. MESAJ KURULLARI VE MESAJ KURULU ÜZERİNDEN MEVCUT BAZI MALZEMELER HATALARI VEYA HATALARI KONUSUNDA OLUŞTURABİLİR VE BEKLENMEYEN SONUÇLARI OLUŞTURMAKTADIR. MESAJ KURULLARI VE MESAJ KULÜPLERİ İLE SAĞLANAN POSTED MATERYALLER MESAJ KULÜPLERİ VARSA MEVCUTTUR..

Değiştirme MMORGONLİNE.COM’un yazarları, sahipleri veya operatörleri bu şartları önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Bu tür değişiklikler yapıldıktan sonra mesaj panolarımızı kullanmaya devam ederseniz, bu değişiklikleri otomatik olarak kabul etmiş olursunuz.


DAVRANIŞ KURALLARI

Kullanım Şartları

 

MMORGONLİNE.COM (tamamen volk tarafından işletilen bir web sitesi) bu siteyi MMORG topluluğu için bir kaynak olarak sunmaktadır. Forum mesajları silinebilir ve kullanıcılara önceden uyarı veya açıklama yapılmaksızın  şahsi karar verme yetkisi dahilinde bu siteden yasaklanabilir.

Bu Web sitesini kullanmak için en az 13 yaşında olmalısınız. 13 yaşın altındaki kişiler bu Web sitesini kullanmadan önce bir ebeveynin veya vasinin iznini almak zorundadırlar. Forumlar / Sohbet / Mesajlaşma Kuralları İnsanların konuşma veya tartışma özgürlüğünü sınırlamaya karar verdik. Bu kurallar sadece kurulları tüm üyeler için üretken ve kapsamlı olarak konu üzerinde tutmaya çalışır. Küçük kuralların kazara ihlal edilmesi katı cezalarla sonuçlanmaz.

Kullanıcılarımızın kurullarımızdan keyif almalarını ve bu kuralların herkesin eşit düzeyde olmasını sağlayacağını düşünüyoruz. Küçük İhlaller MMORGONLİNE.com’da Küçük İhlallerin yapılması, ilk uyarıya ve ardından da geçici yasaklara neden olacaktır. Sorun kronik hale gelirse, kalıcı bir yasak kabul edilecek. * Kurallarımızın amaçları doğrultusunda, 3 grev politikası çerçevesinde çalışacağız. Birinci suç, bir uyarı ile sonuçlanır. İkinci bir suç, 1 ila 14 gün yasakla sonuçlanır ve üçüncü bir suç, uzun ve muhtemelen kalıcı yasakla sonuçlanır. Uyarılar ve yasaklar bu amaçla 6 ay boyunca aktif kalırlar. Birinci veya ikinci suçlarda bile ağır suçların daha güçlü bir eylem alabileceğini unutmayın.

Telif Hakkı ve Basın Materyali

Materyalin tamamını başka kaynaklardan kaydetmek kurallarımıza aykırıdır. Haber makaleleri gibi şeylerden yapılan alıntılar, alıntı yapıldığı ve mümkünse bağlantılandırılması takdirde yapılır. Başkalarından içeriğimize saygı duymalarını ve okuyucularımızın diğer kişilerin içeriği için de aynı şeyi yapmalarını istiyoruz.

Mmorgonline’de yer alan video, görsel resimler ilgili firmalara aittir.

Orta İhlaller

Moderatör ve / veya Topluluk Müdürü takdirine bağlı olarak, aşağıdaki ihlaller küçük veya büyük ihlaller olarak sınıflandırılacak ve uygun cezalar uygulanacaktır.

Uygunsuz İmzalar

 MMORGONLİNE.com Davranış Kurallarını ihlal eden materyal içermemelidir. Spam gönderiliyor Aynı veya benzer mesajları bir kurulun faaliyetini aksatmak amacıyla defalarca yayınlamak kurallara aykırıdır. Reklamlar MMORGONLİNE.com, kullanıcıların forumumuzda bulunan ürün ve şirketlerin reklamını yapmasına izin vermiyor.