The Black Death

The Black Death Game
The Black Death

The Black Death veya “Kara Ölüm,” Orta Çağ Avrupası’nda geçen ölümcül bir veba salgınına dayalı bir hayatta kalma MMORPG oyunudur. Oyunda, oyuncular kendilerine bir sınıf seçerek (örneğin kara demirci, şövalye, tüccar vb.) 8 km²’lik acımasız bir dünyada hayatta kalmak için mücadele ederler. Oyunun temel özellikleri şunlardır:

  • Hayatta Kalma: Oyuncular, sert bir dünyada hayatta kalmak için avlanma, hasat etme ve diğer hayatta kalma becerilerini kullanmak zorundadırlar.
  • Etkileşim: Oyuncular, vebadan etkilenmiş kurbanlar gibi yaban hayatı, hayvanlar ve ilginç karakterlerle etkileşimde bulunabilirler.
  • Dövüş: Oyuncular, aktif düşmanlarla savaşmak ve düşmanları yenmek için dövüş becerilerini kullanmak zorundadırlar.
  • Eşya Değerleri: Her öğenin (gıda, zırh vb.) bir değeri vardır ve bu değerler hayatta kalmak için önemlidir.
  • Ev Satın Alma: Oyun dünyasında bir ev satın alarak hafif bir sığınak edinirler. Oyuncuların her zaman hazır olmaları ve daima savaşa hazır olmaları gereklidir.
  • “The Black Death,” Orta Çağ atmosferini başarıyla yansıtan ve hayatta kalma mücadelesini odaklayan bir çevrim içi oyunlar arasındadır.

2023 itibari ile artık oyun güncel olarak, Steam üzerinde sunulmasa da, kendi web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Fakat Eylül 2023 itibari ile kendi web sitesi üzerinde bir takım oyunda güncelleme ve bakım modları etkin olduğunun vurgulandığı söylenmiştir.

Official Site:Hemen Gör
Türü:Tarihsel
Oyun Tarzı:Mmorpg
Sınıfı: AAA
Çıkış tarihi: 2016
Platform:PC

Oyunun en yeni ve güncel sürümü yenilenmektedir. Yeni sitesi geliştirilmekte ve heyecan verici görselleri ile piyasaya çıkmaya hazırlandığı belirtildi.

Syrin Studios tarafından geliştirmede olan ve erken erişime de açık olan oyunu deneme şansınızda bulunmaktadır. Ayrıca sistem gereksinimleri aşağıda belirtilmiştir. Tabi erken erişimden sonra, belirtilen gereksinimlerde değişiklik olabilir.

DonanımMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7/8/10 (64bit)Windows 7/8/10 (64bit)
İşlemci2 GHz Çift Çekirdekli 64 bit CPU3 GHz Çift Çekirdekli 64 bit CPU
Bellek6 GB RAM12 GB RAM
Grafik1 GB Video RAM ile uyumlu GPU2 GB Video RAM ile uyumlu GPU
DirectXSürüm 11Sürüm 11
Geniş bant İnternet bağlantısıGeniş bant İnternet bağlantısı
Depolama10 GB kullanılabilir alan10 GB kullanılabilir alan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*