Fortnite: Grimbles’ın Aşk İksirlerini Nerede Bulabiliriz?

aşk iksiri slotları fortnite
aşk iksiri yerleri

Grimbles’ın aşk iksirlerini bulmaya yönelik bu Sezon 5 11. Hafta mücadelesi, nereye bakacağınızı biliyorsanız, sadece birkaç dakika içinde tamamlanabilir.

Sevgililer Günü’ne sadece birkaç gün kaldı ve aşk her yerde havada. Buna Fortnite ve Sezon 5, Hafta 11 zorlukları da çikolata şirketleri ve Hallmark mağazaları tarafından çok sevilen tatile odaklanıyor.

Daha az aşikar olan görevler arasında Grimbles’ın aşk iksirlerini bulup teslim etmektir , bu da haritanın çoğunda hareket etmenizi gerektirir, ancak bunu birkaç maçta yapabilirsiniz.

Mecbur olmadığınız için, onu bulduğunuzdakiyle aynı maçta teslim etme konusunda endişelenmeyin.

Aşk iksiri yerleri ve Safe Slotları

Fortnite haritasında üç farklı yerde bir aşk iksiri bulabilirsiniz: Coral Cove, Stealth Stronghold veya Fort Crumpet. Hangisini seçeceğiniz önemli değil, ancak Coral Cove konumunu çok kolay bulduk. Üçü de aşağıdaki haritada işaretlenmiştir.

aşk iksiri slotları fortnite
aşk iksiri yerleri

Yukarıda sol üstteki üç kırmızılı alanda aşk iksiri bulabilirsiniz. Alttaki iki işaretli alana ise aşk iksirlerini teslim edebilirsiniz.

Seçtiğiniz yere paraşütle atlayın ve aşk iksirini çabucak bulabileceksiniz. Mor ve büyük bir kavanozda ve tek yapmanız gereken bu görevin ilk yarısını tamamlamak için onu almak. Öldürülürseniz endişelenmeyin, bir sonraki maçta bu adımı tekrarlamanız gerekmeyecek.

Gecekondu Kasabası, haritanın en ucuna yakın olduğu için biraz daha az nüfuslu olabilir. Kasabanın sonundaki büyük eve gidin ve büyük bir oyuncak ayı bulacağınız üst kata çıkın. Önünde iksiri dağıtmak için bir yer var.

Meydan okuma ödülleri

Aşk iksirini toplamak için 20.000 DP ve teslim etmek için 20.000 DP daha alırsınız.

Bu haftanın Fortnite zorlukları hakkında daha fazla bilgi için, Cupid’s Crossbow’u nerede bulacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın. Fortnite’a gelen en yeni içerikle ilgileniyorsanız, oyun bir Tron crossover’ı taklit ediyor. Franchise’a dayalı bir dış görünüm yakında hazır olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*