DBrand’ın Siyah PS5 Yan Plakaları Lansmanı, Sony’ye Dava Açıyor

DBrand'ın Siyah PS5 Yan Plakaları
DBrand'ın Siyah PS5 Yan Plakaları

Mobil cihazlar için kendi derileri ve durumlar için çoğunlukla bilinen DBrand, olan mat siyah yan plakaların kendi versiyonunu başlattı için PlayStation 5 olarak üzerinde onları dava etmek Sony cesaret bugüne kadar gidiyor.

Planlarını iptal eden diğer şirketlerin aksine, sert bir davası olduğuna ikna olmuş görünüyor. Bunun doğru olup olmadığını sadece zaman gösterecek.

PS5’in lansman hayranları, özellikle konsolun sökülmesinin yan panelleri çıkarmanın ne kadar kolay olduğunu ortaya çıkardıktan sonra, yedek yan plakalar için çığlık atıyor.

O zamandan beri, bazı şirketler denedi , ancak Sony müdahale etti – belki de gelecekte bir ara kendi sürümlerini tedarik etmeyi umarak. DBrand muhtemelen elini denemek için en tanınmış marka ve zaten hotcakes gibi satıyor.

DBrand'ın Siyah PS5 Yan Plakaları
DBrand’ın Siyah PS5 Yan Plakaları

Mat siyah yan paneller 50 $ ‘a mal oldu (gelecekte geri dönecekleri normal 60 $’ dan bir indirim) ve ilk üç tahsis dalgası şimdiden tükendi. Şu anda şirket, Mayıs ayında çıkacak bir sevkiyat için ön siparişleri alıyor, ancak yalnızca dijital PS5 siparişleri henüz açılmadı. Elbette, Sony’nin bir noktada kendi konsolları teklifine sahip olması bile mümkün.

DBrand, parmak izi seven parlak yüzeyinden kurtulmak istemeniz durumunda, PS5’in orta ön paneli için de dış görünümler üretiyor. Neon sarısı, siyah ve beyaz renkte basit mat kaplamalar ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha kişiselleştirilmiş tasarımlar var. Bunlar, 12 $ ‘lık yan plakaların satın alınmasına dahil edilebilir veya 20 $’ a tek başına satın alınabilir.

DBrand, Sony’nin ürünlerinin satışını durdurması için Sony’ye meydan okumaktan çekinmiyor, hatta Sony’nin beyazlarında bulunan binlerce PlayStation sembolünü taklit etmek için kendi benzersiz desenlerini yan plakalara kazımaya kadar gidiyor. Şirket, söz verildiği zaman bu ürünlerin sevk edileceğinden emin görünüyor ve ilk parti bu ay gelecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*