Pocket Legends

Pocket Legends
Pocket Legends

Pocket Legends, dünyanın ilk ve en iyi ücretsiz 3D mobil MMO oyunlarından biridir ve hemen oynamak için hazır! Bu oyun, Spacetime Studios tarafından geliştirilen ve kuruluşundan bu yana tam sekiz yıl süren bir maceranın ardından 20 milyondan fazla indirme işlemiyle bilinir. Evet, yanlış duymadınız, tam 20 milyon kullanıcı tarafından indirildi. Pocket Legends, mobil oyun dünyasında bir fenomen haline geldi ve hala büyümeye devam ediyor. Bu heyecan verici MMO oyununu hemen deneyin ve bu eşsiz deneyimi yaşayın.

Pocket Legends 2023’de Ne Oldu?

2023 bulunduğumuz yılda ve 2024 yıllarına girerken, oyun hala milyonlar tarafından oynanır durumdadır. Güncellemeleri ve oyun hatalarını vermeden devam eder. 

WIFI, Edge, 3G veya 4G ağlarında istediğiniz yerde oynayabilir, Chrome gibi tarayıcılarda hızlı çalışır. Tüm iPhone, iPod, iPad ve Android cihazlarında eksiksiz oynanabilir. Üç karakter sınıfı seçeneği ve sınırsız beceri kombinasyonu ile oyunu kurmadan rahatlıkla deneyebilirsiniz. Mükemmel yapımı ve arkasında duran geliştiricisi Spacetime, oyun ile çok ilgilidir.

Pocket Legends, 100’den fazla seviye sunan çok oyunculu co-op ve PVP aksiyonunun hükmettiği bir mobil MMORPG’dir! Korkutucu zindanlar, buzlu dağ zirveleri ve buharlı bataklıklar gibi dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla çılgın maceralara katılın.

Arkadaşlarınızla bu oyunu hemen oynayın ve 5 efsanevi karakter sınıfında ustalaşırken yeni arkadaşlar edinin. Aşağıdaki video ise, forumlarda Mmorpg topluluğu ile yapılmış bir savaşı anlatır.

Pocket Legends’de Karakter

Üç farklı karakter sınıfı arasından seçim yapabilirsiniz:

  • Warrior,
  • Enchantress,
  • Archer

Sınıfınızı seçmek ve platformu döndürmek için parmağınızı ekranda kaydırın. Çeşitli yüzler ve zırh renkleri arasından seçim yapmak için ‘Özelleştir’ seçeneğini kullanabilirsiniz. Ardından bir ad seçin ve ‘Oynat’ düğmesine dokunun. İsminizi belirlerken, isimlerin benzersiz olması gerektiğini ve 3 ila 13 karakter uzunluğunda olması gerektiğini unutmamalısın. Rakam, boşluk veya sembol içermemelidir. Doğal ve küfür içermeyen isim kullandığınızdan emin olun.

Pocket Legens Oyun Bilgileri
Official Web Sitesi:https://pocketlegends.com/
Tür:MMORPG
Rol Yapma Türü:Fantastik
PVP:Yes
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:N/A
Geliştiricisi:Spacetime Studios
Durum:Piyasada
Oyun çıkış tarihi:08/2010
İş Modeli:İndirilebilir
Pocket Legens OynaAndroid & App Store & Tarayıcıda Oyna

Seviye Atlamak: Düşmanları mağlup ederek deneyim puanları (XP) kazanın ve karakterinizin seviyesini yükseltin. Yeni bir seviyeye ulaştığınızda, durum çubuğunuza dokunun.

Ardından, yeni özellik puanlarınızı atamak için ekranın üst kısmındaki ‘Avatar’ sekmesine dokunun. İstatistikleri güncellemek için ‘Güncelle’ye dokunun ve sonra puanları atamak için + düğmelerine dokunarak seviyenizi geliştirin.

Bu şekilde en güncel bilgileri vererek, Pocket Legends oyununda nelerin yapılacağını anlatmış olduk. Hadi şimdi katılın, size bol eğlenceler dileriz.

1 geri izleme / bildirim

  1. Arcane Legends - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*