Atlas Reactor

Atlas Reactor Play, download
Atlas Reactor

Atlas Reactor incelemesi yaparken, özel oyun modları dışında temel olarak 4’e 4 oyunculu, oyuncuya karşı oyuncu, sıra tabanlı taktik savaş oyunu olduğunu unutmamız önemlidir. Bu, iki rakip takımın karşı karşıya geldiği ve stratejik hamlelerle birbirlerini alt etmeye çalıştığı bir savaş sistemini içerir. Oyuncular, sonsuz bir şekilde öldürebilir ve yeniden doğabilirler, ancak kazanmak için takımların ya ilk 5 öldürme ya da 20 tur sonunda (veya beklenmedik fazla mesai durumları için daha fazla) en çok öldürmeyi başarmaları gerekmektedir.

Atlas Reactor Nedir, Nasıl Bir Oyun Türüdür?

Oyunun hikayesi, bir gelecekte büyük paralar ödeyen dev Tröstler tarafından inşa edilen bir dünyada geçer. Atlas Reactor, Trion Worlds tarafından geliştirilen ve eğlenceli bir bilim kurgu taktik oyunu olan bir oyundur. Oyun, hızlı tempolu aksiyonu, heyecan verici ve yüksek riskli savaşları eşzamanlı dönüşlerle birleştirerek oyunculara zeka ve strateji gerektiren bir deneyim sunar. Oyuncuların şöhrete ve zaferlere ulaşmak için zekalarını ve yeteneklerini kullanmalarını sağlar. Oyunun hikayesi, bir gelecekte büyük paralar ödeyen dev Tröstler tarafından inşa edilen bir dünyada geçer.

Atlas Reactor
Official Resmi Sitesi:Gamigo
Tür:Mmog Oyunlar
Rol yapmaBilimkurgu
PVPYes
Sınıflandırma:AAA
Motor:Custom
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:IGG
Durum:Released
Oyun çıkış tarihi:2016
İş Modeli:Free
Atlas Reactor Download:İndir

Reactor Atlas Karakterleri

Karakterler, oyuncular tarafından kontrol edilir ve her biri farklı yeteneklere sahiptir. Aşağıda, bazı Atlas Reactor karakterlerinin örnekleri verilmiştir:

  • Lockwood
  • Asana
  • PuP
  • Aurora
  • Garrison
  • Quark
  • Helio

Helio, bir enerji manipülatörüdür. Oyuncular, enerjiyi yönlendirerek hem arkadaşına hem de düşmanlarına hasar ve itici darbeler verebilirler. Örneğin, Garrison ise, güçlü bir askerdir. Bu gibi tüm karakterlerin özel yetenekleri bulunur.

AtlasReactor Kapandı mı?

Şirket Atlas Reactorü kapattı. Nedeni ise, çok sevilen yapısı olmasına rağmen geliştirme ve finans konusunda o kadar seviye atlatmayı beceremedik diyen şirketin, son kesin kararı oldu.

28 Haziran 2019 tarihinde tüm sunucu ve server sistemlerinin fişini çekerek, oyuna son vermiştir. Daha sonra Private server oyunları arasında, kurulabilir ve oynanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*