Nc Soft Oyun Şirketi

NCSOFT oyun şirketi 1997 yılında kurulan ve Güney Kore’nin Seul kentinde kurulu olan NCSOFT, hızlı bir şekilde liderlik ürünü Lineage’ın lansmanı ile online oyunlarda önemli bir lider haline geldi. Bugün, NCSOFT’un erişimi, Kore, Tayvan, Çin, Japonya, İngiltere ve ABD’deki yerler dahil olmak üzere dünya genelindeki ofisleri kapsayacak şekilde genişletildi. Şirket, dünyadaki yüz milyonlarca insan tarafından oynanan ve sevilen oyunlar, piyasadaki en başarılı ve etkili kitlesel multiplayer online oyunların çoğunu işletmektedir. Uzmanlığını, yeteneğini ve altyapısını geliştirerek, NCSOFT kendisini dünyanın önde gelen çevrimiçi oyun yayıncılarından biri haline getirdi.

NCSOFT West, Amerika, Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda’da çoklu oyun hizmetlerinden sorumludur. Şirket, dünya standartlarında Geliştirme Stüdyoları, sınıfında en iyi destek altyapısı ve endüstri lideri Yayıncılık Organizasyonu dahil olmak üzere, inanılmaz yeteneklerden oluşuyor.

BU oyun f2p tarzında ki tüm oyunları bir çok şirkete göre daha iyi sunan şirkettir.NCSOFT West’in Kore’de geliştirilen oyun portföyü, eleştirmenlerce beğenilen başlıkları içeriyor: Aion, Blade & Soul ve Lineage II. Bu unvanlara ek olarak, NCSOFT West aynı zamanda ABD’nin geliştirdiği WildStar (Carbine Stüdyoları) ve Guild Wars 2 (ArenaNet) dünyasını da yayınlıyor. Son olarak, San Mateo’da bulunan yeni bir stüdyo olan Iron Tiger’ın yaratılmasıyla, NCSOFT.com, Batı’daki mobil oyun alanına gelişimini genişletti. Bu inisiyatifler ve daha çok işin içinde, NCSOFT West, dünya çapındaki pazarlardaki tutkulu oyunculara sıra dışı oyunlar getirme konusundaki büyümesini, yatırımını, liderliğini ve kararlılığını sürdürüyor.

]OFFİCAL WEBSİTESİ

1 geri izleme / bildirim

  1. Aion online - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*