Bu hafta Fortnite’de tatar yayı ile nerede bulunur ?

Fortnite Tatar yayı nasıl bulunur?
Fortnite Tatar yayı nasıl bulunur?

Fortnite: Bu Haftanın Mücadelesi İçin Arbalet nerede bulunur? Ve bu tatar yayı ile nasıl hasar verilir? Bu hafta Fortnite’deki Efsanevi zorluk, tatar yaylarıyla hasar vermektir .

 Fortnite’ta yeniyseniz, nerede bir tatar yayı bulacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Birkaç yıl önce bir Sevgililer Günü etkinliğinden sonra en son tonozla atıldıklarından beri Fortnite’da görünmediler.

 Şimdi Cupid’s Crossbow formunda geri döndüler ve bulmaları sandığınızdan daha kolay. Burada bir tatar yayı bulabileceğiniz ve bu haftanın görevini tamamlamak için bunları nasıl kullanacağınıza dair bazı ipuçları bulabilirsiniz.

Fortnite Tatar yayı nasıl bulunur?

Aşk Tanrısının Arbaletleri, Fortnite’de silah bulabileceğiniz neredeyse her yerde bulunabilir, yer ganimetleri ve sandıklar dahil. Bu özel tatar yayları yalnızca Destansı nadirlikte gelir, bu yüzden uzaktan fark edilmesi oldukça kolay olacaktır.

Daha yüksek seviyeli bir silah olarak işaretlenmelerine rağmen, bu haftanın aşk temalı Hearts Wild zorlukları sayesinde şu anda oldukça yaygın düşüşler . Onları daha yaygın ateşli silahlar gibi sürülerde bulamazsınız, ancak editörlerimizin tatar yaylarının normal bir hızda çaldıklarını bulmaları sadece birkaç dakikamızı aldı.

Tatar yayı ile nasıl hasar verilir?

Bir tatar yayı bulduğunuzda, sonsuz ok cephanesine sahip olduklarını göreceksiniz, bu nedenle bu mücadeleyi tamamlamak için cıvataları koruma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sürgülü keskin nişancı tüfeğine benzer şekilde çalışır.

Dürbünleri normal gibi nişan alıp ateş etmek için nişan alabilirsiniz, ancak bunun en iyi şekilde uzun mesafelerde kullanıldığını unutmayın.

Yaylı tüfekle uzaktan güvenli bir şekilde hasar vermek için iyi bir keskin nişan noktası bulana kadar ikincil silahları elinizde bulundurmanızı öneririz. Tatar yayı açıkken koşarsanız, yakın mesafeli çatışmada dezavantajlı bir duruma düşme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Bu haftanın Fortnite mücadeleleriyle ilgili daha fazla rehber için aşk iksirini nasıl bulup teslim edeceğinize bakın .

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*