A3 Online

A3 Online
A3 Online

A3 online, 2005 yılında çıkmış ve fantastik ve ölümsüz savaş deneyimi kazanmak isteyenlere özel geliştirilmiştir. Ölümsüzlerle insanların konu alındığı MMORPG oyununda çekişmeli ve sonsuz bir mücadele vardır. Sevgiyi ve nefreti bir arada yaşamanız adına A3 online intikamı ateşleyen bir 3 boyutlu oyun türüne yer verdi.

A3 Online İndia

Bu yapım A3 İndia olarak geçer. Çevrim içi ve devasa çok oyunculu özelliği ile keşif yapmak ve rahat yaşam için oyunda sunulan aktiviteleri fırsat olarak sunmuştur. Oklar ve yaylar gibi oyun sevenlerin bir çok favori silahı bulunur. Yakın dövüşü içeren ve etkileyici animasyonlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Güncel MMORPG oyunlar gibi aşırı kitlesi olmasa da, kendi çapında ilerleyen önemli özellikler barındırır. Buda kitlesel olarak uzmanlaşma gereği duyanlara artı bir avantaj sağlar. Oyun kılavuzu gayet sade ve bilgilendiricidir. Bu nedenle öğrenme ve deneyim çok kolaydır.

A3 İndia Özellikleri

Çevriç içi ortamlarda bulaşarak diğer oyuncularla savaşın tadını çıkarabilirsiniz. Sayısız oyun içi özellikleri olan A3 online, sınıfları ve tüccar olma gibi gerçek hayatı konu alan deneyimleri ile karşınızda.

 • Oyun ara yüzü: Mini haritası, HP, MP göstergesi, deneyim barı, sohbet pencereleri gibi kısa yollar vardır.
 • Oyun içi hareket sistemi: Koşma ve yürümede kullanılan Mod ve kısa yol bulunur. Etrafta dolanabilir veya başka kasabaya ışınlama gibi hızlı özellikleri mevcuttur.
 • Evcil Hayvan: Shues adındaki evcil hayvanlarınız tıpkı sizin gibi canı azabilir. 4 türde olan bu kuş türlerine iyi bakmalısınız. Mai, Seal, Widipol, Slypid kuş isimleridir. Bu kuşlar her 10 seviyede bir büyümeye uğrar.
 • Avcılık yapma: Avcılıkta temel ve beceri saldırıları kullanılabilir. Eğer oyuncu öldürmek isterseniz CTRL tuşuna basılı tutun. Herhangi bir canavar öldürdüğünüzde hediyeleri toplamanız gerekir.
 • Eşya verme ve Ticaret özelliği: Oyuncular arası ticaret özelliği açıktır.
 • Görevler: A3 online, güzel bir görev sistemi yapmış ve beğenmeyen çok az kullanıcı görebilirsiniz. Görevlerde hem oyuncu parası, değerli eşyalar, Lore yada Lore Points kazanabiliyorsunuz.
 • Paralı Askerler: Av görevlerinde paralı askerleri devreye koyun.

Karakterleri ve Silahları

A3 İndia içerisinde seviye atlarken, hoşunuza giden karakter ve silahları bulduğunuzdan da emin olmalısınız. Bu sayede diğer oyuncuların önüne geçerek, daha da büyürsünüz. İyi bir deneyim için karaktere karar verin ve silahı güçlendirin. 4 türde karakteri bulunur.

 • WARRIOR: Yakın dövüş ustası olan savaşçının, iri bedeni ve gelişmiş üst bedeni bulunur. Kılıç ve mızrak kullanıldığı gibi baltası bir köşede bekler. Erkek olarak seçilebiliyor.
 • MAGE: Uzun menzilli saldırıları ile göz alıcı vuruşlar yapar. Benzersiz becerileri ve efektleri uygulanması bekleniyor. Kadın olarak seçilebiliyor.
 • HOLY KNIGHT: Hem dövüşürken hem de becerilerinde usta bir karakterdir. Erkek modeli vardır. Parti adamı diyorsanız, en iyisi budur.
 • ARCHER: Yay ve okları kullanır. Cinsiyeti kadındır.
GradeClassWeapon
1WarriorSword
WarriorLong Sword
WarriorAxe
Holy KnightSword
Holy KnightMace
MageNon Elemental Staff
Derece 1 A3 Sİlahları
DereceSınıfSilah
10WarriorOroje Sword
10WarriorStrah Axe
10WarriorMlahdika
10Holy KnightCler
10MageMarshareck
10MageModriian Staff
10ArcherKafulga Staff
10ArcherPathos
10CrossbowWadune
Derece 10 A3 Silahları

Gördüğünüz gibi 1’den 10’kadar silah çeşitleri değişmektedir. Güçlendikçe ve yetenekler arttıkça rahat bir savaş için silahlarınız da orantılı olarak değişikliğe uğrar.

Sistem gereksinimleri ise aşağıdadır.

Gereksinim TürüMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşlemciPentium 4Pentium 4, 2,4 GHz ve Üzeri
RAM512 MB RAM1 GB RAM ve Üzeri
GPUNVIDIA GeForce 3 Serisi NVIDIA GeForce 6 Serisi
ATI Radeon HD 4000 Serisi ve Üzeri
İşletim SistemiMicrosoft Windows 98Windows 7 veya üzeri

Aşağıda ise, durumu hakkında detaylar verilmiş olup, nasıl başlatıp nasıl kuracağınız hakkında linkleri takip etmenizde yarar var.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiGörüntüle
TürMMORPG
Rol yapmaFantastik
PVPVar
SınıflandırmaBağımsız
MotorÖzel
StilBilinmiyor
GeliştiriciA3 India
DurumPiyasada
PlatformWindows, Android, iOS
İş ModeliAbonelik, Ücretsiz
Hemen oynaİndir
Çıkış Tarihi2005

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*