Aranock Online

Aranock online Play
Aranock online

Aranock Online, Mercenaries Astonia motorunu kullanarak, geliştirilen ve ücretsiz olarak oynanabilen çevrim içi oyunculu bir oyundur. PvP alanlarını keşfedebilir, heyecan dolu maceraların tadını çıkarabilir ve topluluk tarafından oluşturulan etkinliklere katılabilirler. Aranock Online, zengin bir dünya sunar ve oyuncuların kendilerini savaşmaya, keşiflerin ve topluluk etkinliklerinin içine atmaları için birçok fırsat sunar.

Aranock Online Karakter Oluşturma

Farklı becerilere sahip sınıflardan seçim yaparak Templar veya Sorcerer gibi benzersiz karakterleri yaratın ve Baron veya Warlord gibi unvanlarınıza hak kazanmak için çaba gösterin. Nokta ve tıkla navigasyon sistemiyle çeşitli biyomları içeren geniş bir dünyayı keşfedin.

Görevleri tamamlayarak deneyim kazanın, güçlü zırhlar, silahlar ve iksirler yapmak için egzotik düşman ordularıyla mücadele edin ve zanaat malzemeleri toplayın. Karakterinizi kaydetmek son derece önemlidir! Sunucu, karakter dosyanızın ilerlemenizi kaydetmek için gereken belge olduğunu bilir. Oyun başladığında, karakteriniz otomatik olarak kaydedilir.

ÖzellikleriAranock Online Bilgileri
Orijinal Sitesiİnternet sitesine Git
TürMMORPG
Rol yapmaFantasy
PVPEvet
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilSandbox
GeliştiriciAranock Online
DurumPiyasada
PlatformPC oyunları
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaİndir, Oyna
Çıkış TarihiEski oyun

Aranock Giriş

Aranock’a, Paralı Asker, Harakim veya Tapınakçı olarak adım atacaksınız. Oyununuz Aranock Tapınağı’nda başlayacak. Arka odada yerde değerli şeylerin olabileceği bir fırsat sizi bekliyor. İhtiyacınız olanları alabilirsiniz, ancak daha fazlasını alamazsınız. Diğer oyuncular da bu kaynakları kullanmak isteyebilir ve ihtiyaçları daha büyük olabilir.

Tapınaktan ayrıldıktan sonra, Aranock’un kendisinde olacaksınız. Bir pazar yeri, bir lokanta, birkaç zindan ve NPC evi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Oyundan çıkmak için tavernanın arka odasına girebilirsiniz. Karakteriniz uzakta olduğunuzda güvenle “dinlenme” moduna geçecek ve yeniden bağlandığınızda canlanmaya başlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*