Ascend Reborn

Ascend reborn about
Ascend reborn

Ascend Reborn klasik bir tarza sahip olan 3. şahıs aksiyon RPG oyunudur. Bu oyun, yükseliş yolculuğunuzda sert bir Kaos savaşçısı olarak görev almanızı sağlar. Titanların hükümeti sona erdi ve yeni Tanrılar, nihai güce ulaşmak için bir şampiyona ihtiyaç duyuyorlar. Siz, bu büyük zorluğa göğüs gerebilecek misiniz?

Bu oyunun ilk versiyonu Ascend hand of kul sunucu ve yayınları devre dışı bırakıldı.

Ascend Reborn Yeniden Doğuyor

Şu anda Outer Heaven tarafından geliştirilmektedir. Ancak, oyunun resmi geliştirmesi 21 Haziran 2016’da durduruldu ve o artık mevcut değil. Bununla birlikte, 2019 yılında, oyuncuların oyunu yeniden oynayabilmesi için bir emülatör oluşturuldu, ancak bu emülatör, orijinal oyunun birçok özelliğini içermiyordu. Ancak, 2 Eylül 2022’de Outer Heaven, Signal Studios ile işbirliği yaparak oyunu yeniden piyasaya sürmeye karar verdiklerini duyurdu.

Ascend Reborn Fragmanı

Oyun şu anda sadece Steam platformunda mevcut olduğu için, ne yazık ki konsol oyuncularının bir süre beklemesi gerekecek. Oyun, yeni tanrıların yükselişini ve dünyayı ele geçiren ölümsüz ve akılsız Titanları yenmek için verilen mücadeleyi konu alıyor. Oyuncular, yeni tanrılarının şerefine Caos olarak savaşmışlar ve her Tanrı, diğerini Haçlı Seferi’nde üstünlük sağlamak için savaşmıştır.

Orijinal Sitesi
Tür:RYO
Rol yapmaAksiyon, Tek oyunculu
PVPBilinmiyor
Sınıflandırma:Belirtilmedi
Motor:Custom
Çıkış tarihi1 Aralık 2022
Geliştiricisi:Outer Heaven
Durum:Piyasada
Platform:Microsoft Windows
İş Modeli:İndirilebilir
Discord Topluluğu:Katıl

1 geri izleme / bildirim

  1. Ascend Hand of kul - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*