Cabal 2

Cabal 2 Online
Cabal 2

Cabal 2 Online, bilim kurgu ve fantastik öğeleri bir araya getiren ESTSoft tarafından geliştirilen MMORPG türündeki bir oyundur. Cabal II, orijinal Cabal Online’ın bir devamıdır ve benzer bir estetiği korurken görsel açıdan gelişmiş bir deneyim sunmak için CryEngine 3 oyun motorunu kullanır.

Zengin Hikaye: Cabal II, zengin olay örgüleri ile gerçek bir “hikaye tamamlama” özelliği sunar. Oyuncular, oyun içindeki hikayeyi daha derinlemesine keşfedebilir ve etkileşimli bir deneyim yaşayabilirler.

Gelişmiş Savaş: Cabal II, dövüş mekaniği konusunda olağanüstü bir performans sergiler ve çarpıcı savaş sahneleri ile dikkat çeker. Ayrıca uzmanlık sistemini geliştirerek oyunculara daha fazla çeşitlilik sunar.

Canlı Bir Dünya: Oyuncular, yapay zeka tabanlı hayvanlar ve NPC’lerin bulunduğu dinamik bir oyun dünyasını keşfederler. Bu, oyun dünyasını daha canlı ve etkileşimli kılar. Aynı zamanda oyuncular, çeşitli görevler ve zengin hikayelerle karşılaşırken, düşmanlara karşı mücadele eder. Ayrıca farklı aktivitelerde bulunurlar.

Cabal II Online, hem hikaye anlatımı hem de oynanabilirlik açısından zengin bir deneyim sunar.

Cabal 2 Durumu ve Türkiye’de Oynanır mı?

Cabal 2 üyelikleri, sadece 18 yaşından büyük ve Kore’de ikamet eden kişiler için geçerlidir. Cabal 2, her bir kişi için sadece bir hesap oluşturulmasına izin veren bir oyundur. Ayrıca üyelik kaydı için kimlik doğrulama şartı aranır. Çok ilginçtir ama doğrusu da bu diyebilirsiniz. Oyunlarda nadiren görülen bir durum şu;

  • Başka kişinin bilgilerini asla çalmaya çalışmayın. Uyarısız hesap kapatılması ve 3 yıla kadar hapis verilir. 10 milyon won para cezası da cabasıdır.
  • Oyun içi detayları ve koruması oldukça esnektir. Yapımcısı adil ve düzenli bir şekilde sürdürülmesini ister.
  • Sadece Kore oyuncularına açıldı. Türkiye’de eskiden oynanırken, şuan maalesef oynanamaz.
Cabal 2 OnlineResmi site
Tür:MMORPG
Ayar:Fantastik
PVP’si:Evet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:AAA
Stil:Themepark
Geliştirici:ESTsoft
Durum:Piyasaya sürülmüş
Yayın Tarihi:2015
İş Modeli:Free
Platform:Windows
Hemen Oyna:Kayıt edilme Linki
Dağıtım Şekli:İndirilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*