CyberStep

cyberstep
Cyberstep

CyberStep, çevrimiçi oyunları üreten Japon video oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Etkileşimli eğlence tarzında dünyaca ünlü oyun kurucusudur. Merkez şirketi Japonya’da bulunan Cyber Step, Brezilya ve Endonezya‘da da yerel şubeler açmıştır. Kore ve Tayvan gibi yerlerde de bilinir şubeleri vardır.

PC, mobil ve Playstation4 oyunlarını mükemmel yapıyor. Anime tarzında oyunlarda nam salmış şirketin, bu tarz oyunlarda usta geliştiriciliği vardır. 1997’den günümüze uyarladığı tüm yayınlar hala oyuncuların gözlerinden düşmemektedir. 

CyberStep Oyun Şirketi Ne Yapar?

Cyber Step Mmorpg online oyunlar tanıtımı yapmak yerine, kendi yazdığı yazılımlar ile çevrim içi sıra tabanlı sistemle platformunu geliştirmektedir. Login yapan kullanıcıların memnuniyetini sağlamak için azami çaba gösterirken her daim kaliteli oyunları yapma peşine koşmuştur. 

CyberStep bazı oyunları aşağıda listelenmiştir.

Oyun Adı Türü Açıklama
GetAmped 3D Dövüş Oyuncuların savaşlara katılabilecekleri 3 boyutlu bir çevrimiçi dövüş oyunu.
CosmicBreak Üçüncü Kişi Nişancı Kişiselleştirilebilen robotlarla çevrimiçi savaşlar yapılabilir.
Onigiri MMORPG Japon mitolojisiyle ilham alınmış, fantastik serüvende bir oyun.
Crazy Fairies Tur Tabanlı Çevrimiçi Masal temalı, çevrimiçi çok oyunculu oyun.
MikuMiku Dance 3D Animasyon Yazılımı Vocaloid karakterlerle müzik videoları oluşturmak için kullanılır.

Cyber Step çalışanları sorunsuz yönetimde üstün olarak, eğlence üretmek adına odaklıdır. Kendi şirketleri gibi çalışarak dünyanın her yerine şirketin çıkardığı oyunları tanıtır ve eğlence katarlar. Yeni geliştirilen her oyunda, yeterli ve tam güncelleme sağlamışlardır. Bu yüzden Cyber step oyunlarını oynarken, kolay kolay oyun hataları almazsınız. Ekibin ve çalışan alt elemanların şirkete bağlılığı nedeniyle güvenilir bir hizmet bulabilirsiniz. 

Sizde bu oyun şirketinin devasa oyunlarını oynayabilir, heyecana ortak olabilirsiniz. İstenilen video oyunlarından minimum işlemci gereksinimleri azdır. Orta ekran kartlı bilgisayarlarda ve diğer cihazlarda oyun serilerini indirip oynayabilirsiniz.

Altta verilen iki türde link sayesinde hem orijinal web sitesine, hem de şirketin en meşhur oyunu olan Origiri linkine ulaşın. Fantastik ve macera içeren Origiri ile şirketin ne kadar özellikli bir yapım sunduğunu anlayabilirsiniz.

Cyberstep Offical SitesiOnigiri Web sitesi
http://www.cyberstep.com/Origiri Cyber step web sitesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*