Dark Orbit Online

Dark Orbit Reloaded
Dark orbit

Dark Orbit, Bigpoint Games tarafından geliştirilen büyük bir çok oyunculu çevrimiçi bir oyun olup, oyuncuların uzay gemileriyle savaştığı, etkileyici efektlere sahip bir MMO oyunudur. Oyunda üç şirket arasından seçim yaparak başlarsınız:

  1. Venus Resources Unlimited (VRU),
  2. Earth Industries Corporation (EIC), ve
  3. Mars Madencilik Operasyonları (MMO).

Her sınıfın kendine özgü gemi sınıfları vardır:

1.Tank,

2.Destekçi

3.Atakçı.

Her gemi sınıfı, farklı özelliklere sahiptir ve farklı görevleri yerine getirir.

Oyuncular, görevler başlatmak ve becerilerini geliştirmek için görev kontrolüne yönlendirilirler. Oyunun temel amacı hem bireysel oyuncular hem de şirketler için zenginlik ve güç kazanmaktır.

Dark Orbit, gerçek zamanlı bir savaş sistemine sahiptir ve oyuncular çeşitli silahlar kullanarak uzaylıları ve diğer oyuncuları yok etmek için savaşırlar. Silahlar arasında lazer topları, roketler, roketatarlar ve mayınlar bulunur.

Oyuncular savaş sırasında hedeflerini kilitlemek ve düşman gemilerini yok etmek için çekim yaparlar. Düşman gemileri imha edildiğinde, oyuncular “gönderi kutusu” ile ödüllendirilirler.

Oyuncular, Phoenix adlı başlangıç gemisiyle oyuna başlarlar ve oyun ilerledikçe daha güçlü gemiler satın alabilirler. Oyunda tam 53 farklı gemi türü bulunur ve bazıları özel etkinlikler sırasında gerçek para ile satın alınabilir.

Klanlar, oyuncuların birbirlerine yardım ettiği ve kredi kazanmalarını sağladığı gruplardır. Ancak, klanlar genellikle klan vergisi alır.

Geniş bir gemi seçimi ve aksesuarlarla donatma özgürlüğü sunar. Oyuncular, gemilerini istedikleri gibi özelleştirebilirler.

Dark Orbit, büyük bir oyuncu topluluğuna sahiptir ve bu oyunun heyecan verici dünyasında uzay savaşlarına katılabilirsiniz.

Şuanda Dark Orbit Reloaded olarak sunuluyor. Aşağıda oyun fragman videosu mevcuttur.

Orijinal Sitesi
Tür:Aksiyon – MMO
Rol yapmaBilim Kurgu
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Tema parkı
Geliştiricisi:Bigpoint Games
Durum:Piyasada
Platform:Mac, Bilgisayar
İş Modeli:Chrome Oyunları
Hemen oyna: İndir, Oyna
Bilgi Tablosu

Dark Orbit Oyun Senaryosu

Uzay pilotu olarak, insanlığı yok etmeye çalışan uzaylı tehdidine karşı savaşmak için seçtiğiniz uzay gemisi ile galakside dolaşacaksınız. DarkOrbit’e kaydolun, uzay pilotu olun ve üç farklı şirketten birine katılın veya kendi klanlarınızı oluşturarak değerli kaynakları ele geçirin ve şirketinizi zafere taşıyın. Üstelik tüm bu eylemleri ücretsiz olarak tarayıcınızdan gerçekleştireceksiniz.

Farklı şirketler arasında seçim yaparak uzay yolculuğunuza başlayın. Venus Resources Unlimited (VRU), Earth Industries Corporation (EIC) ve Mars Madencilik Operasyonları (MMO) arasından birini seçerek oyununuzun başlangıcını yapın. Hangi şirketi seçerseniz seçin, amacınız daima aynıdır: Değerli kaynakları toplamak ve galaksi mücadelesinin dengelerini değiştirerek zafere ulaşmak.

Oyunda komutayı siz ele alırsınız. Bigpoint’in tarayıcı tabanlı uzay mücadelesi oyununda, kendi tarzınıza uygun bir uzay aracını seçme şansınız vardır. Hızlı düşman sürülerini yok eden gemilerden, ağır hasar veren gemilere kadar birçok seçenek sizi bekliyor.

Günde 80 milyonun üzerinde aktif oyuncuyla, DarkOrbit diğer tarayıcı tabanlı çoklu oyunculu oyunları geride bırakır. Milyonlarca uzay pilotuyla savaşa katılın veya sizin yok etmek için bekleyen düşmanlara karşı durun. Silahlarınızı kuşanın ve her an hazır olun, çünkü her hamle tehlikelerle doludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*