Dead Purge Out break

Dead purge outbreak
Dead purge outbreak

Dead Purge out break, birinci şahıs nişancı oyunu ve microlith Games’in geliştirilmiştir. Geliştirme sonrası çıkan ve oyuncuların form topluluğunda vahşet ve şiddeti bir arada barındırdığı, tek oyunculu bir atmosferi bulunduğu gözlemlenmiştir.

Gerçekçi savaşı konu alan oyunda, kıyamet sonrası dünyada geçen acımasız insanlığın hayatta kalmasını konu almıştır. Dünya bu kıyamet sonrası felaketle sarsıldı, zombi sürüleri her yeri istila etti. Geride hayatta kalmış birazcık insanın tek umudu klavye ve fareyi tutan ellerine bakıyor. Zaman, beceri ve strateji, ölümcül tehdidi püskürtmek için silahlarını geliştirmek ve zombi dalgalarını alt etmek için en büyük müttefiklerin olacak.

Yok olmuş karanlık bir dünyada, verilen her tehdide aldırmadan silahlarını geliştir. Zombi istilası yüzünden kaybolan insanların bir parçası olma. Daracık zombi yollarında sıkışmadan sağlam ekipman ve doğru silah kullanman ile her şey düzelebilir.

kıyamet sonrası atmosferi nefes kesici detaylarla yaşaman için sağlığını iyileştirmen gerekiyor. Keskin nişancı tüfeklerinden, hızlı ateşli makineli tüfeklere kadar çeşitli silahları ustaca kullanarak savaşı kazan. Gerçekçi savaş mekanikleri ve kan dökücü parçalama efektleri ile aksiyonun zirvesine ulaş.

Düşman sürüleri hem yürüyebilir, hem de yerde sürünebilir. Doğru zamanı bularak düşmanına tek başına hayatta kalma mücadelesi nasıl olduğunu göstermelisin.

Dead Purge: Out break Özellikler

  • Atmosferik yerlerin ekrana sıçraması
  • Değişik silah türü
  • Gerçekçi savaşlar ve parçalama sanatı
  • Çoklu oyun modu
  • Araştır ve beceriye katıl
  • Arkası bitmeyen aksiyon dolu oyun
  • İçinize işleyecek müzik
  • Korku dolu anlar
  • Hayatta kalma

Unutmayın, zombi saldırılarına karşı hayatta kalmak için yeteneklerinizi kullanmanız gerekir. En iyi ekipman ve silaha sahip olmanız daha uzun yaşatacağını bilmenizde yararlıdır.

Dead Purge Outbreak satın alma işleminizin ardından CD Key’e sahip olursunuz. Kodunuz siparişlerim sayfasında görüntülenecektir. Steam üzerinden de satın alabiliyorsunuz. Sisteme kayıtlı mail adresinize kod gelmektedir. Steam harici güvenli satış yerleri de vardır.

ÖzelliğiBilgiler
Orijinal SitesiGörüntüle
TürMMOFPS
Rol yapmaNişancı
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciMicrolith Games
DurumPiyasada
PlatformWindows
İş Modeliİndirilebilir, Ücretli
Hemen oynaİndir
Çıkış Tarihi2017

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*