Factions origins of malu

Factions origins of malu
Factions origins of malu

Factions: Origins of Malu, gözden kaçan bir gezegensel sistemde yer alan azalan bir yıldızın etrafında dönen Malu adlı kırmızı, basınca zengin gezegeni ile tanıtılıyor. Bu gezegen hayatla dolup taşıyor.

Ekvator’e yakın bir bölgede sadece birkaç arazi kitlesi bulunuyor ve burada gökyüzüne dokunan canavar bir koloni yatıyor. Her canlı, çerçevedeki kristalleri besliyor. Bu kristaller ağaçlarda büyürken, karanlık kırmızı alanlarını takip eden ilginç ve büyüleyici yaratıklar, canlılığı toplamak için fırçalıyor.

Ancak Malu’nun gökyüzünde küçük bir ayı var, bu ay daha az rafine edilmiş bir gezegen ve örgütleyici bir topluluğa ev sahipliği yapıyor. Yıllar boyunca bu topluluk önemli ilerlemeler kaydediyor.

Malu’yu yaratan yaratıkların karanlık yarışı, Zeta adlı bu gezegeni kullanarak kendi Malu’larını kazanmak isteyen hayvanların ve ırkların düzenlenmesi zeminini sağladı. Her ırk, kapasitelerini test etmek ve Zeta kiracılarını kısıtlamak için savaşa zorlandı. Bu mücadeleler, kontrol edenlerin iradesi ve iyiliği ile dizeleri belirledi.

Olaylarda gerçekleşen soruşturmalarda zaman ve mekanı hareketlendiren ve zaman zaman çeşitli koşullara açılan olağanüstü güç kullanıldı.

Keşif ve Yaratıcılığın Dünyası

Bu oyunda bir kaşif olarak kendinizi bulduğunuzu düşünün. Sizi bekleyen, geniş ve heyecan verici bir sanal dünya var. Bu dünya, oyuncular için sonsuz keşif fırsatları sunuyor, çünkü büyük miktarda arazi ve gökyüzü sahnesi sunuyor.

Sadece düşünün, bu dünyada kendi dünyanızı inşa etmek ve geliştirmek için tüm bir gezegene sahipsiniz. Oyuncu bina sistemi sayesinde istediğiniz bina parçalarını yerleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Dönüş, ölçeklendirme ve konumlandırma yetenekleri sayesinde, yapabileceğiniz şeylerin sınırı yok gibi. Her türlü yapıyı düşleyebilirsiniz, ve bu yapıların ne kadar süreceği konusunda herhangi bir sınırlama yok. Sonuçlar sadece hayal gücünüzle sınırlı!

Oyunun büyük bir kısmı açık bir dünyada ve farklı iklimlerde geçiyor. Oyuncular, kendi topluluklarına veya gruplarına sahip olabilir ve dünya üzerinde kendi kimliklerini oluşturabilirler.

Origins of Malu” dünyası, birçok farklı cazibe merkezi ve benzersiz yer içeriyor. Bataklıklar, ormanlar, çöller ve daha fazlası bu dünyanın bir parçası. Her biri kendi dinamik atmosferi ve biyolojik sistemi ile birlikte geliyor.

Ancak bu dünya, sıradan bir gezegen değil. İnanılmaz bitki örtüsü, olağanüstü manzaralar ve sıra dışı yaratıklarla dolu. Her sahne, sessiz ve tanınmış ya da rüya gibi ve etkileyici olmak üzere özel olarak tasarlandı. Meraklıları ve keşfetmeyi sevenleri bekleyen bu dünya, her zevke ve gereksinime cevap verecek kadar çeşitli.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesini görüntüle
TürMMORPG
Rol yapmaStrateji Oyun Tarzları
PVPYes
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciBurning Dog Media
DurumErken Erişim
PlatformWindows, Mac
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaGüncelleniyor, lütfen sitesine bakın
Çıkış Tarihi2015

Yabancı Bir Dünyanın Büyüsü

Dünya, benzersizlik ve güzellikle dokunmuş büyük bir sanat eseridir. Her adımınızda yeni bir sürpriz ve keşfe hazır cazibe merkezleri sizi bekliyor. Bu dünya, her türlü doğal koşulu içinde barındırıyor: bataklıklar, ormanlar, çöller ve gökyüzünün sınırları. Her biri kendi dinamik atmosferi ve biyolojik sistemiyle dolu.

Ancak bu dünya, her biri kendi sıra dışı ve harika aşırılıklarına sahip olan bir yabancı dünya. Bitki örtüsü, tipik standartların çok ötesinde, neredeyse hayal edilemeyecek kadar uzun ve çeşitli.

Her sahne, sessiz ve tanıdık bir güzellikle sizi karşılarken, rüya gibi manzaralarla ve çarpıcı detaylarla sizi büyülüyor. Keşfetmeye ve merak etmeye aç bir ruha sahipseniz, bu dünya, ihtiyaçlarınızı sürekli olarak karşılayacak ve sizi hiçbir zaman rahatsız etmeyecek.

Factions Origins Of Malu Sistem Gereksinimleri

Windows için sistem gereksinimi: Windows platformlarında bu oyunu oynarken aşağıdaki tabloda verilen verilerin bilgisayarınızda olduğundan emin olmalısınız.

İstenilenİşletim SistemiİşlemciBellekEkran KartıDirectXDepolama
MINIMUMWindows 7Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster4 GB RAMNVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higherSürüm 9.0Genişbant İnternet bağlantısı6 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLENWindows 10 64-bitQuad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster8 GB RAMNVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higherSürüm 9.0Genişbant İnternet bağlantısı20 GB kullanılabilir alan

Mac Os için sistem gereksinimi:

Çok fazla bir özelliğe ve gereksinime ihtiyaç duymadan Mac os sistemlerinde oynanabilir. Aşağıdaki önerilen ve minimum sistem gereksinimi, oyunun güncellenmeden şuan ki hali içindir.

ÖzellikMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim SistemiOSX 10.10.1 +OSX 10.10.1 +
İşlemciIntel or AMD processor, 2.5 GHz or fasterQuad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
Bellek4 MB RAM8 MB RAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce 750 or higherNVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higher
Genişbant İnternet bağlantısıGenişbant İnternet bağlantısı
Depolama6 GB kullanılabilir alan6 GB kullanılabilir alan
İlave NotlarGame is not optimized for lower end systems at this time

Linux için sistem gereksinimi

Bildiğiniz üzere her oyun, Linux sisteminde çalışmaz. Factions origins of malu çok platformu destekler. Bu yüzden Linux tabanlı bir oyun arıyorsanız, aşağıdaki sistemin sizde olduğundan emin olun.

DonanımMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim SistemiUbuntu 16.04Ubuntu 16.04
İşlemciQuad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or fasterQuad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
Bellek8 MB RAM16 MB RAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higherNVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higher
Depolama16 GB kullanılabilir alan16 GB kullanılabilir alan
İlave NotlarUntested ATMUntested ATM

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*