Fasaria World Ancients of Moons

Fasaria World Ancients of Moons
Fasaria World Ancients

Angels of Fasaria World devasa çok oyunculu bir türü içerir. Steam anahtarıyla sunulur ve oynamak için ücretsiz bir Steam hesabı gerektirir.

Fasaria World Hakkında

Fasaria World ve Angels of Fasaria’yı tek bir pakette karşınıza gelir. Fasaria World, esasen 2005 yılında piyasaya sürülen ve daha sonra 2012’de yeniden üretilip yeniden piyasaya çıkmış bir fantastik çevrimiçi deneyimdir. Bu oyun, yerel olarak tek oyunculu olarak oynanabilir veya özel sunucular üzerinden çok oyunculu deneyim sunar.

Fasaria’nın üç uydusunu tehdit eden gizemli bir gücün ardındaki sırları açığa çıkarın. Kendi uzay istasyonunuzu oluşturun ve planetaryumda seyahat ederek Fasaria’nın sırlarını keşfedin. Sunucu uygulamaları ile birlikte gelir ve kendi oyun dünyanızı oluşturmanıza veya arkadaşlarınızı davet etmenize olanak tanır. Oyunun içeriği değiştirilebilir, ancak oyun veya sunucu tamamen veya kısmen yeniden satılamaz. Topluluğunun geri bildirimleri ve önerileriyle oyun deneyimi geliştirilebilir.

Angels of Fasaria RPG

Bu oyun, siz ve arkadaşlarınızın, büyüyen bir kötülüğün kaynağını keşfetmek için bir yolculuğa çıktığı bir hikaye sunar. Duygusal bir hikaye ve dört kıta içeren geniş bir dünya keşfedebilsin.

Özellikleri:

Steam Cloud ile oyun kayıtlarını ve kullanıcı bilgilerini yedekleyin.
Oyun içi ticaret kartları kullanarak rozetler ve arka planlar kazanın.

Aylık veya Ek Ücret Ödenmez

Oyunda yeni bir Liderlik Tablosu eklenmiştir. Sıralamada yükselin ve büyük ödüllere ulaşın. Fasaria’yı ve üç uydusunu keşfedin, planetaryumda seyahat edin, uzay istasyonunuzu doldurun ve inşa edin. Karakterinizin becerilerini geliştirin, madenlerden kaynak toplayın ve Platin Jetonları kazanmak için slot makinelerinde şansınızı deneyin. Yerel olarak oynayın veya arkadaşlarınızı davet ederek ağ üzerinde bir araya gelin.

Orijinal Sitesi
Tür:MMO
Rol yapmaRYO, Macera
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız Yapımcı
Motor:Custom
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:Fasaria Works
Durum:Piyasada
Platform:Windows
İş Modeli:İndirilebilir
Çıkış tarihi:Şubat 2020

Paket Fiyatları:

  • U Game Me BUNDLE: 40 TL
  • Angels of Fasaria: Version 2.0 : 21.99
  • Fasaria World: Ancients of Moons + Server: 18.50 TL

Not: Paket fiyatları 2023 Ekim ayına aittir. Herhangi bir güncellemeden sitemiz sorumlu değildir. Bu oyun şuan güncel olup, buradan eski versiyonuna göz atabilirsin.

1 geri izleme / bildirim

  1. Fasaria World Online - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*