H1Z1 King of the Kill

H1Z1
H1Z1 King of the Kill

H1Z1 King of the kill, Daybreak Game Company tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir savaş royale oyunudur. Oyunun yapısı ve gelişimi, orijinal H1Z1’in Şubat 2016’da iki ayrı projeye ayrılmasından sonra başlamıştır. Oyun kısa bir süre sonra ücretsiz oynanmaya başlamıştır. Ayrıca H1Z1’in PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülme planları bulunmaktadır.

King of the Kill

H1Z1: King of the Kill, 15 Ocak 2015’te Steam’de beta sürümü olarak yayınlanmıştır. Başlangıçta, oyun birçok teknik sorun yaşamış, oyuncular giriş sorunları ve sesli iletişim eksikliği gibi problemlerle karşılaşmışlardır. Ancak bu sorunlar zamanla giderilmiş ve oyuna olan ilgi artmıştır. Daybreak Game Company CEO’su John Smedley, oyunun Mart 2015’e kadar bir milyonun üzerinde kopya sattığını açıklamıştır.

H1Z1: King of the Kill Oyunu Hakkında

H1Z1: King of the Kill, 150 oyuncunun birbirleriyle yarıştığı bir savaş royale oyunu. Oyuncular, tekli, ikili veya beş kişilik takımlar halinde oynayabilirler. Her oyuncu, oyunu harita üzerinden rastgele bir noktadan paraşütle başlatır. Oyuncular, oyun içinde kendilerini saklamak için araçlar kullanabilirler ve diğer oyuncuları avlamak için silahlar bulmaya çalışırlar.

Oyunda, silahlar, ekipmanlar ve ilk yardım çantaları gibi çeşitli malzemeler bulunur. Ayrıca oyuncular, kendilerine işlevsel vücut zırhları yapmalarını sağlayan bir çizim sistemiyle derme çatma araçlar üretebilirler. Oyuncuların amacı, son kişi veya son takım olarak hayatta kalmaktır.

H1Z1, heyecan verici bir savaş royale deneyimi sunan bir oyun olarak bilinir ve oyun içi strateji, beceri ve işbirliği gerektirir.

H1Z1 9. Sezon Güncellemesi

H1Z1’in 9. Sezonu, PS4 kullanıcıları için 22 Ekim 2020 Perşembe günü başladı. Global sunucular tüm bölgelerde (Kuzey Amerika ve Avrupa) Perşembe günü saat 08.00’de kapatılarak, 9. Sezonun başlangıcı yapıldı. Kesinti süresinin 2 saate kadar sürdü. İşte güncellemeler ve yama notları:

Güncelleme Yamasında Ne Oldu?

  • Skor tabloları Sezon 9’un başlangıcında sıfırlanacak.
  • Yeni Sezon 9 Ödülleri: Toplam 100 aşama içerir.
  • Yeni Sezon 9 Ödül Kutusu eklenmiştir.
  • 8.Sezon Ödül Kutusu öğeleri Eski Ödül Kutusu’na eklenmiştir.
  • Z2 ve Eğitim haritalarında araçlarla ilgili küçük değişiklikler yapılmıştır.

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte, oyuncular yeni ödüller kazanmak ve sıralamada yükselmek için rekabet edebilecekler. Sezonda sıralamalar sıfırlanacak, böylece herkes eşit bir başlangıç yapacak. Ayrıca, oyunda mevcut olan ödül kutularına yeni eklemeler yapılmış ve oyuncuların daha fazla ödül kazanmalarına olanak tanınmıştır.

Bu güncellemelerle H1Z1’in heyecan verici dünyasında yeni bir sezon başlıyor. Oyuncular araçlar, ekipmanlar ve ödüller kazanarak hayatta kalmak için mücadele edebilirler.

Ayrıca aklınızda bulunsun G32 hatası alırsanız, G32 çözümü burada olduğunu ve kaydetmenizde zaman kazanacağınızı hatırlatırız.

H1Z1 Sistem Gereksinimi ve PS5

Bu oyunun sistem gereksinimleri, sizi hoşnut edecektir. Veriler orta bir kullanıcının donanımını işaret etmektedir.

DonanımMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim SistemiWindows 7 64 bitWindows 7 64 bit
İşlemciIntel i3 Dual-Core (Hyper-Threading)Intel i5 Quad Core veya AMD Phenom II X6
RAM4 GB8 GB
Ekran KartınVidia GeForce GTX 275 veya daha yükseğiNvidia GeForce GTX 560 veya daha yükseği veya AMD HD 6870 veya daha yükseği
Boş Alan20 GB20 GB

PS5’te bu oyunu oynamak isterseniz, sistem yazılımınızın en son sürüme güncellenmesi gerekebilir. Ayrıca, PS4’te bulunan bazı özelliklerin PS5’te mevcut olmayabileceğini unutmamanız önemlidir. Çıkış tarihi 2016’dır. Diğer, Z1 Battle Royale oyun detayları aşağıda sunulmuştur.

Orijinal Sitesi
Tür:Battle Royale
Rol yapmaReal Life
PVPEvet
Sınıflandırma:AAA
Motor:Custom
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:Daybreak Games
Durum:Piyasada
Platform:PS4, XBOX One, PC
İş Modeli:İndirilebilir
Hemen oyna: İndir, Oyna

Sosyal medya hesaplarına hemen katılmak için;

Twitch:Katıl
Youtube:İzle

1 geri izleme / bildirim

  1. H1Z1 G32 Hatası ve Çözümü - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*