Hero Wars Dominion Era

Hero Wars Dominion Era
Hero Wars Dominion Era

Hero Wars Dominion Era, destansı bir PvP arena savaşlarında düşmanları yok edebileceğiniz mobil RPG oyunudur. Birçok platformda açılabilir özelliği ve online tarayıcı üzerinden çok hızlı açılması oyuncuları bağımlı hale getirebiliyor. Aksiyon RPG arayanlara özel fantastik rol yapma oyunudur.

Kahraman savaşları olarak bilinen Hero Wars Dominion Era, becerileri güçlendirerek ARCHDEMON ve kötü orduları ile savaşmayı konu edinmiştir. Otomatik oynama modu ile bot tarzı gereksinime ihtiyaç duymadan gücünüzü ve vuruşları yapabilirsiniz.

Arenalar olduğu gibi, Grand arenada becerileri denemek ve patron canavarla ayrı bir savaş halinde sürükleyen dünyası var. Bu dünyaya giriş yaptığınızda bir çok özelliğin aktif ve heyecan verici olduğunu görebilirsiniz.

Hero Wars Dominion Era Nasıl Oynanır?

Hero Wars Dominion Era oynamak kolay olduğu kadar bazı yerlerde zorlanabileceğiniz yapısı ile dikkatleri üzerine çekti. Hero wars nasıl oynanabilir derken en zorlanılan kısmının da Türkçe olmamasıdır. Bu diğer yabancı dillerin olması ve dili içeren ve o dili bilen oyuncunun daha seri ilerleyeceğini biliyoruz.

Ancak Türkçe yaması olmaması sizi asla geride bırakmayacaktır. Diğer rol yapma çevrim içi oyunlar gibi Hero Wars, Türkçe dil desteğini eklemese de bir çok kolaylığı beraberinde getirmiştir. Oyunu bir tarayıcıdan açar açmaz karşınıza bulanık nesneli işaretler ve yönlendiriciler çıkar. Bu öğretici sayesinde bir çok şeyi ilk başlarda kaparak ilerleme sağlayabiliyorsunuz.

Oyun içi yeni mekanikler çıkar çıkmaz bildirimlerin geldiği ve öğreticinin çok kolaylıkla size neyin ne olduğunu söylemesi ile oyun modlarının kilidi açılmaktadır. Aşağıda ki videoda daha kolay tıklama ve oynama yöntemini görebilirsiniz.

Seviye Atlama ve Savaş Sistemi

Hero wars seviye atlama ve savaş sistemi değişmektedir. Seviye atlarken ikiye ayrılacak özelliği mevcuttur. Kahramanların ve takımın seviyesidir.

Kahraman seviyesi en son 130’a kadar ilerler. Tabi bu güncelleme gelmeksizin değişmeyecektir. 2024 itibari ile geçerli LEVEL dengesi bu şekilde olup, kahramanın seviyesi hazırdaki takımın seviyesine bağlı olarak çalışır. Bazı görevleri tamamlayarak hangi kahramanı yükselteceğiniz açıktır. EXP iksirleri kullanıp seviye çıkartma ve bu çıkartılan seviyede daha fazla deneyime ihtiyaç duyulur.

Takım seviyesi yine 130 sınırındadır. Seçtiğiniz sunucuda oyun profil seviyesidir. Giriş yaptığınızda ekranın sol üst köşesinde avatarınızın hemen altındadır. Takım seviyenizi artırmak oyun modu ve mekaniğini devreye koyar. Günlük normal görevlerle tamamlayabilirsiniz.

Savaş sistemi hakkında sıkça merak edilen bazı sorular var. Kahramanları gücü savaş esnasında ortamı etkilemeyebilir. Kahraman vuruşları ve kaçışların rastgele hızlılığı savaş sonucunda önemli rol oynar. Daha zayıf bir takım, güçlü bir takımı yenebilir. Takımın kompozisyonuna dikkat etmelisiniz ve takım içindeki kahramanların değişimine önem vermelisiniz. Bu etkili bir sonuçtur.

Hero wars kahramanlarının gerçekleştirdiği her temel saldırı ve ilk kez beceri başına yüzde 10 enerji kazanılır. Buna ek olarak savaş sisteminde her kahramanın etkisi ayrıdır. Kahramanlar ismine göre dört beceriye sahip olabilir. Dövüş yaparken ilk beceri manuel iken, ikinci ve diğerleri otomatiktir. İlk iki beceri 130 seviyedir. 4. 90 ve üçüncü 110 seviyededir.

Hero Wars Özellikleri

Destan yazarak düşmanları kaosa sürükleyin. Ordunuzu eğitmek için çok zamanınız yok. Bir çok özelliği mevcutken oynamanın avantajını başlayarak elde edin.

  • Farklı oyun modları
  • Güç kazanma ve ödülleri kazanma
  • AFK savaş macerası
  • 24 saatte yenilenebilir malzeme kaynakları
  • Ücretsiz ödüller
  • PvP savaşları
  • Arenalar ve diğerleri
  • Loncalar
  • Çok oyunculu ordular
  • Altın, zümrüt, ruh taşı bulunması

Ayrıca Hero wars hangi platformda oynanır diyenlere, Dominion Era ve Alliance ile aynı olduğunu öncelikle belirtmek isteriz. Hero wars dominion era PC için, Hero Wars Alliance mobil cihazlar için geliştirilmektedir. İki ayrı ekip bunları yaparken sürümlerde oyun mekaniği değişkenlik gösterebilir.

Thea, Phobos, Galahad, Artemis, Elmir, Keira ve Astaroth eğitim öğreticide öne çıkar. Kilit açıldıkça ve sandıklar düzenlendikçe kahramanların listesi çoğalarak Luther ve Lars’a kadar gider. Görevlere önem vermeniz gerekiyor. Ruh taşlarını elde etmek için beklemeniz doğru olmaz.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiGörüntüle
TürRPG
Rol yapmaAksiyon
PVPVar
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilSandpark
GeliştiriciNexters Global Limited
DurumPiyasada
PlatformWindows, Android, iOS
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen BaşlaPC’de, Android ile Oyna, İos, Facebook Hero Wars Oyna
Çıkış Tarihi2016

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*