Pockie Ninja

Pockie Ninja 2023
Pockie Ninja

Pockie Ninja, dünyanın en kötü savaşçı şirketlerini yenerek bir ninja karakterinin hikayesine odaklanan bir tarayıcı tabanlı MMO sanal evcil hayvan melez oyunudur. Oyun, popüler anime serileri Bleach ve Naruto’dan ilham alır ve bu serilerin karakterlerini ve temalarını kullanır, ancak bu karakterlerin gerçekçi bir şekilde oynanmasına izin vermez.

Pockie Ninja 2023

2011 yılında ilk versiyonu yayınlasa da, geliştirici firma N Games, IGN yayıncısına devretmiştir. Ayrıca 2023 itibari ile Play Store tarafından mobil versiyonda oynanabilir. İlk çıktığı yıllarda oldukça ilgi gören Türkiye Mmo oyun türleri arasında yerini almıştır.

Oyunda Sasuke Uchiha, Renji Abarai, Yoruichi Shihōin ve Hinata Hyuga gibi karakterleri karakter sınıfları olarak kullanabilirsiniz. Oyun ilerledikçe karakterlerin kıyafetlerini değiştirebilir ve bu kıyafetlerle ilişkili yeni yetenekler kazanabilirsiniz.

Ancak, oyunda büyük bir sorun var. Daha önce bahsettiğim gibi, belirli karakterleri kullanmak için büyük miktarda oyun içi para harcamanız gerekebilir, bu da oyuncular için dezavantajlı bir durumdur.

Oyunda temel göreviniz, karakterinizi geliştirmek ve onu güçlendirmektir. Bu, onları beslemek, görevler seçmek ve bu görevleri hızlı bir şekilde tamamlamak, statü artırıcı ekipmanlarla donatmak ve doğru becerileri öğretmek anlamına gelir.

Öte yandan, oyunun savaş sistemi tamamen otomatiktir. Oyuncuların savaşların nasıl oynandığına dair doğrudan bir kontrolü yoktur. Bu nedenle, oyunun dövüş oyunu gibi görünen fragmanlarına rağmen, aslında savaşları sadece izlersiniz.

Sonuç olarak, Pockie Ninja, Bleach ve Naruto gibi popüler anime serilerinden ilham alan bir oyun olsa da, karakterleri ve dünyayı kullanma şekli oyuncular arasında hayal kırıklığı yaratabilir. Oyunun savaş sistemi tamamen otomatik olduğu için, bazı oyuncular için gerçek bir mücadele sunmuyor gibi görünüyor.

Pockie Ninja Durumu
Yayıncısı:IGN
Tür:MMOG
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Bilinmez
Geliştiricisi:NGames
Durum:İptal
Oyun çıkış tarihi:2011
İş Modeli:İndir
Nereden indirilir?Buradan Pockie Paketi
Pockie Ninja Kapatıldı

Oyun kapatılsa da, bazı özel sunucu olarak yayına alınmaktadır. Ayrıca mobil versiyondan oyunu açabilirsiniz. Şuan da Private serverler pek uygun görünmüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*