Pockie Pirates

pockie pirates oyun içi görüntüsü
pockie pirates

Pockie Pirates adlı oyunu inceleyeceğiz. Hayalinde bir korsan olmayı hiç düşledin mi? “Pirates Online” oyununda gemileri yağmalamak, güzel kızlarla karşılaşmak ve denizlerin korkulu rüyası olmak ister misin? Belki de günümüzde bu hayal biraz zor olsa da, bu Mmog oyununun heyecanını deneyerek yaşayabilirsin. Şimdi hadi başlayalım, yelkenler fora!

“Pockie Pirates” gelişmekte olan MMORPG kategorisinde bulunsa da, rakiplerinden biraz farklı bir deneyim sunuyor. Diğer oyunlardaki gibi büyücü, zanaatkar veya şövalye değil, tam tersine bir korsan olarak bu oyunda yer alıyorsun. Kendi geminle, mürettebatınla dövüşüyor, çalıyor, yağmalıyor ve bir maceradan diğerine atlıyorsun.

Oyunda sınıflar da bulunuyor. Bir doktor diğerlerini iyileştiriyor, bir navigatör sihirli yeteneklere sahip, güçlü bir kılıç uzmanı var ve “tetikçi” olarak adlandırabileceğimiz silah kullanan bir uzman da mevcuttur.

“Pockie Pirates” oyununda korsan olarak farklı görevleri tamamlayabilir, deniz aşırı seyahatlere çıkabilir, diğer gemiler ve kaptanlarla dövüşebilirsin. En güzel yanı, bu oyunda toprakları fethedebilir ve kendi adanı kurabilirsin. Korsanlık sana yorucu gelirse, balık tutmaya veya deniz altında hazine aramaya ne dersin? Mini oyunlar da bu büyük oyunun bir parçası!

Unutma ki bu oyunda ekip veya bir grup her şeydir. “Pockie Pirates” sana yeni ekipmanlar verir, skill puanlarını dağıtmanı sağlar ve usta korsanlar grubunu oluşturmak için elinden geleni yapmanı bekler. Oyundaki ürün çekme sistemi biraz sıra dışı olabilir; tüm kırıkları toplarsan nesne kendiliğinden malzemeye dönüşebilir.

Grafikler, günümüz de popüler olan anime ve manga tarzı oyunlar kategorisini yansıtıyor. Ancak, özelleştirme seçenekleri konusunda sınırlıdır. Öte yandan, savaş ve çatışma sahnelerindeki efektleri muhtemelen çok seveceksin. Sesler ortalama düzeydedir, ancak rahatsız edici değildir.

Orijinal Sitesi Kapanmıştır.
Tür:MMOG
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Bilinmez
Geliştiricisi:Game321
Durum:İptal edildi.
Forum Sitesi: Bulunamadı
İş Modeli:İndirilebilir
PlatformMac os, PC

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*