The Banner Saga

The banner saga rpg
The banner saga

The Banner Saga, oyunculara sayısız hayal gücüne sahip başka bir evrende bir yolculuk yapma fırsatı sunuyor. Bu oyunda bazıları süper kahramanların dünyasında yaşarken, bazıları da orta Dünya’nın en sıkıntılı anlarını deneyimleyecek. Oyunda her bir hikaye, kendine özgü bir dünyayı içinde barındırır.

Saga Oyun Hikayesi

“The Banner Saga,” Vikinglerin cesur savaşçılarıyla tanışmanıza ve onlarla savaşmanıza olanak tanır. Bu oyun, özellikle seçimlerin hayati öneme sahip olduğu bir dünyada geçer. “The Banner Saga,” sıra dışı bir bakış açısına sahiptir ve Vikinglerin özüne dönme isteği olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunar.

Oyunculara etkileyici bir hikaye sunar. Karakterlerin arka planları ve ilişkileri, oyunun derinliğini artırır. Oyunda, kahramanlar kendi hikayelerini yazarken, oyuncular da bu hikayenin bir parçası olurlar.

“The Banner Saga,” Viking savaşçılarını ana teması haline getirir. RPG (Rol Yapma Oyunu) ve TBS (Sıra Tabanlı Strateji) türünün bir harmanını sunar. Bu nedenle, sıra tabanlı oyunları seven oyuncular için ideal bir seçenektir. Oyunda strateji ön plandadır ve karakter gelişim özellikleri gibi RPG öğelerini içerir.

Karakterlerin belirli puanları bulunur ve savaş sırasında bu puanlara göre sıralanırlar. Ayrıca, oyunda tam 16 farklı sınıf bulunur ve her birini deneyimleyebilirsiniz.

Kendi hikayenizi yönetmenize ve seçimlerinizin geleceğinizi nasıl şekillendireceğine tanık olmanıza olanak tanır. Oyun içinde tanrıların öldüğü bir dünya, insanların inançlarını yitirmesiyle ortaya çıkan endişe ve panik hali ve bir kahramanın yeniden doğuşunu konu alır.

Banner Saga Oyun İnceleme

Viking mitolojisi oyunu olarak, karar tabanlı türler içinde yıllarca bağımlı oyun severlerinin gözüne girmeyi başarmıştır.

  1. 25 OYNANABİLİR KARAKTER

Epik bir yolculuğa çıkarken, 7 farklı sınıf ve 2 farklı ırk seçeneği arasından karakterinizi seçin. Her karakter benzersiz yeteneklere sahiptir ve oyun tarzınıza uyacak şekilde yükseltme seçenekleri sunar. Bu çeşitlilik, sizin ve takımınızın taktiklerinizi çeşitlendirmenize olanak tanır.

 2. DERİN STRATEJİK SAVAŞ

Oyunda, satrançtan ilham alınmış benzersiz bir savaş sistemi bulunur. Savaşlar, birimlerin türüne ve savaş alanındaki konumlarına dayalı olarak şekillenir. Bu, savaş taktiklerinizi ve oyun tarzınızı derinlemesine etkiler. Strateji becerilerinizi sınayacak ve savaş becerilerinizi geliştireceksiniz.

3. SEÇİMLERİNİZ ÖNEMLİ

Seyahat ederken, diğer karakterlerle sohbet ederken ve savaşırken verdiğiniz her karar, oyunun hikayesini ilerletirken sonuçları üzerinde anlamlı bir etki yaratır. Hangi yolu izleyeceğinizi ve kiminle işbirliği yapacağınızı seçmek, yolculuğunuzun şeklini belirler.

4. ÖDÜLLÜ SANAT VE MÜZİK

Oyun, eski tarz Disney animasyonlarından ilham alarak yaratılmış yemyeşil 2D ortamlara sahiptir. Oyunda yer alan görseller ve karakter tasarımları büyüleyicidir. Ayrıca, ödüllü besteci Austin Wintory tarafından oluşturulan destansı bir film müziği, oyun deneyiminizi daha da etkileyici hale getirir. Bu benzersiz sanat ve müzik, oyunun atmosferini zenginleştirir ve sizi oyun dünyasına daha fazla kaptırır.

Bu oyun müziklerinden bazıları aşağıdaki videoda belirtilmiştir.

Oyun çıkış tarihi : Ocak ayının 14’ü 2014’tür.

Orijinal Sitesi
Tür:RPG, MmoTBS
Rol yapmaFantastik
PVPYok
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Bilinmez
Geliştiricisi:Stoic Studio
Durum:Piyasada
Platform:PC, MAC
İş Modeli:İndirilir
Hemen Başla: İndir, Oyna

Ayrıca oyunun diğer sürümleri aşağıdadır.

The Banner Saga Dilleri ve Sistem Gereksinimi

Ücretli sürümleri olan bu oyunun dil çeşitleri ve oyun içi etkinlikleri oldukça fazladır. Sistem gereksinimleri de sizleri ve cihazınızı yormayacaktır. İşte sistem gereksinimi:

WindowsMİNİMUMÖNERİLEN
İşletim SistemiWindows 7 SP1Windows 10
Bellek2 GB RAM4 GB RAM
Depolama4 GB kullanılabilir alan6 GB kullanılabilir alan
MACMİNİMUMÖNERİLEN
İşletim SistemiMAC OSX 10.7.5MAC OSX 10.7.5
Bellek2 GB RAM4 GB RAM
Depolama4 GB kullanılabilir alan6 GB kullanılabilir alan

Ve çoklu dil desteği sayesinde rahat bir deneyim yaşayın.

DilArayüzSeslendirmeAltyazı
TürkçeDesteklenmiyorDesteklenmiyorDesteklenmiyor
İngilizce
Fransızca
Almanca
Kastilya İspanyolcası
Lehçe
Brezilya Portekizcesi
Rusça
İtalyanca
Japonca
Korece
Çekçe
Basitleştirilmiş Çince

2 geri izleme / bildirim

  1. The Banner Saga 2 - Mmorgonline.com
  2. The Banner Saga 3 - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*