The Black Watchmen

The Black Watchmen Game
The Black Watchmen

The Black Watchmen adlı ilk kalıcı alternatif gerçeklik oyununda, halkı insan anlayışının ötesindeki tehlikeli olaylardan korumaya adanmış paramiliter bir grup olan The Black Watchmen’in saflarına katılacaksınız. Ritüel cinayetler, okült gizli topluluklar ve paranormal olaylar gibi tehditlerle mücadele edeceksiniz.

Küresel bir organizasyon olarak The Black Watchmen, dünyanın herhangi bir yerindeki gizli görevler için geniş bir yelpazede beceri ve hizmetler sunar. Çoğu zaman son çare olarak başvurulan Kara Bekçiler, sağduyuları, güçleri ve etkinlikleriyle gurur duyarlar.

Sahada objektifliği korumak için, size asla müşterinin kimliği hakkında bilgi verilmemektedir. Yalnızca görev parametreleri ve dostları düşmanlardan nasıl ayırt edeceğiniz anlatılır, ancak çizgiler genellikle belirsizdir.

Black Watch Men Nasıl Oynanır?

Alternatif gerçeklik oyunu olarak bilinir, ve oyun içindeki karmaşık bulmacaları keşfetmeye, aynı zamanda gerçek hayatta da size yardımcı olacaktır,

Black Watchmen’da bir video oyununun belirgin parametreleri olur. Oyuncular, bir ekran üzerinde sanal bir dünyada oynarlar ve oyun yalnızca bu sanal dünya içinde var olur.

Kurgu ile gerçeklik arasındaki çizgileri bulanıklaştırır, günlük aktiviteler oyun mekaniğine dönüştürür. Oyunda aktif bir sezon bitene kadar, iki haftalık periyotlarla yeni içerikler sunarak oyuncuların eylemlerinin doğrudan oyunun gelişimine etki etmesine olanak tanır. Oyuncular, sadece oyunu oynayarak oyunun ilerleme yönü üzerinde açıkça fark edilebilen bir etki yaratabilir.

The Black Watch Men Etkinlik ve Özellikleri

Farklı Görevler ile Ticaret: 

Oyun içindeki görevler, çeşitli beceri setlerine dayanır. Eski kodları çözmek, tuhaf olayları araştırmak, düşmanların sanal savunmalarını aşmak veya gizli bağlantıları ortaya çıkarmak gibi farklı yetenekler gerektirir.

Trans Medya Oynanışı:

Oyun, geleneksel sınırları aşarak web siteleri, gazete reklamları, telefon görüşmeleri, kısa mesajlar ve NPC’lerle etkileşimlerle oynanır. Renk kodlu oyuncu etkileşim sistemi, oyuncuların ne kadar oyun içi etkileşim alacaklarına kendilerinin karar vermesini sağlar.

Canlı Etkinlik:

Yanıp sönen bir TV ekranı, tuhaf bir telefon görüşmesi veya bir radyo müziği, aceleci ajanların devasa, uluslararası işbirliğinin başlangıcını işaret edebilir. Bugüne kadar dünya genelindeki şehirlerde oyuncular, keşif fotoğrafları çekti, ölü noktaları kurtardı, kodlu televizyon yayınlarını yakaladı ve sihir ritüelleri gerçekleştirdi. 19 canlı etkinlik düzenlendi.

Aktif bir sezon sırasında, topluluk, bir Yeşil Seviye Ajan’ın bir şehre nakledildiği tamamen kapsamlı 24 saatlik gizli görev için bir şehir seçer. Twitter, IRC ve Periscope gibi araçlarla toplulukla işbirliği yaparak, konuma özgü bulmacaları çözer. Şüphelileri takip eder ve hatta kaçırılma olaylarından kaçmaya çalışır.

Windowsİşletim SistemiBellek (RAM)DirectX SürümüDepolamaİlave Notlar
MİNİMUMEn son sürüm2GBSürüm 9.0500 MB kullanılabilir alanEkran çözünürlüğü 1280×720
ÖNERİLENEn son sürüm4GBSürüm 111 GB kullanılabilir alanEkran çözünürlüğü 1920×1080
Windows sistem gereksinimi
MAC OSİşletim SistemiBellek (RAM)Depolamaİlave Notlar
MİNİMUMEn son sürüm Windows veya macOS2GB500 MB kullanılabilir alanEkran çözünürlüğü 1280×720
ÖNERİLENEn son sürüm Windows veya macOS4GB1 GB kullanılabilir alanGenişbant İnternet bağlantısı, Ekran çözünürlüğü 1920×1080
Mac os için sistem gereksinimi
Orijinal Sitesi
Tür:ARG
Rol yapmaGerçek Yaşam
PVPHayır
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Unity 3D
Stil:Alice ve Smith
Geliştiricisi:Alice&Smith
Durum:Piyasada
Çıkış tarihi:2015
İş Modeli:İndirilebilir
Platform: İos, Mac, Android, PC, Linux

Oyun güncel fiyatları :

  • 1. Sezon : 14,99 Dolar,
  • 2. Sezon : 14,99 Dolar
  • Mother Russia DLC : 5,49 Dolar
  • Alone in the Dark Web DLC : 5,49 Dolar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*