Wargame 1942

War Game 1942
Wargame 1942

Wargame 1942, heyecan verici bir internet deneyimi ve strateji türünün harika bir örneği olarak ücretsiz olarak oynanır. Wargame 1942’yi tamamen ücretsiz olarak internet tarayıcınızdan oynayabildiğiniz gibi MAC ve Windows platformlarında da açıktır. Başarılı bir savaşçı olmak için aşağıdaki tabloda orijinal sitesinden bir e posta ile kaydolun. Wargame 1942’ye kaydolduğunuzda, internet üzerindeki en iyi ücretsiz strateji oyunlarından birini buldunuz demektir.

Sizi yeni bir savaşın içine çeken ve kendi askeri kariyerinizi geliştirme fırsatı sunan bir yapıda üretildi.

WarGame 1942 Özellikleri

Stratejik bir şekilde ilerleyerek seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. En iyi istisnai saldırıları gerçekleştiren bir ordu oluşturabilir, taktik ve stratejiye dayalı olarak, büyük zaferlere ulaşabilirsiniz. Fantastik web tabanlı oyunları denemek isteyen herkes için harikadır.

Üssünüzü kurarak başlayın ve sürekli olarak geliştirin. Kaynakları akıllıca yöneterek en iyi şekilde kullanmaya özen gösterin. Kışlalarda askerlerinizi eğitin ve onları güçlendirmek için verimli silahlar, güçlü tanklar, denizaltılar ve hızlı uçaklar gibi savaş araçları ile donatın. Böylece yenilmez bir ordu oluşturabilirsiniz.

Askeri strateji oyun modeli ile, ordunuzla birlikte düşmanlarınızı mağlup ederek ve kaynakları ele geçirerek zafer yolunda ilerleyin. Ancak, bu sadece başlangıç! Daha fazlasını elde etmek ve daha büyük hedeflere ulaşmak istiyorsanız, güçlü ittifaklar kurma vakti geldi.

  • Görevler: Günlük görevleri bulunur. Düşmanlardan ön planda olmak ve ödül kazanmak için yapılması gerekir.
  • Ordular: Tank, uçak ve diğer araçları savaşa hazırlayın. Bu herhangi bir savaş sırasında hızlı olur.
  • Kıyamet cepheleri: Normal cephelerden farklı, adrenalin ve savaşın eksik olmadığı tarzdır.
  • İttifaklar : Tek başınıza güçlü olduğun gibi birlikler ile daha güçlü olursun.

Sistem Gereksinimi ve Durumu

Güncel durumu tabloda gösterilmiştir. Korsan indirme sitelerinden, dosyaları indirmeyin. Bağlantılarımız orijinal sitelerine giderek, güvenli indirme sağlar.

Kendi Sitesini Gör
Tür:MMORTS
Rol yapmaTarihi Oyun Stili
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Themepark
Geliştiricisi:Playzo
Durum:Piyasada
Platform:Windows, Tarayıcı oyunu, MAC
YayıncısıGamigo
Hemen oyna: İndir, Oyna
Çıkış tarihi: 2012
Durumu

Sistem gereksinimleri istenenler Wargame için çok düşüktür. Normal bir alt sınıf bilgisayarda bile rahatlıkla oynanır. Bu yüzden bilgisayar sorunları yaratmadan rahatlıkla başlayabilirsin.

İşletim SistemiİşlemciRAM
Windows XP/Vista/7/8/101GHz512Mb

Wargame 1942 Elmas Fiyatları

Wargame 1942 ücretsiz olmasına rağmen, öğe satın alma gibi özellikleri vardır. Elmaslar, oyun içinde çeşitli özelliklerin ve seçeneklerin yanı sıra malzemeleri de elde etmek için kullanılan kaynaklardan biridir. Bu fiyatlar güncellenebilir veya değişebilir.

MiktarTürTL cinsinden fiyat (yaklaşık)€ cinsinden fiyat
2000Elmas60,09 TL2,00 €
6000Elmas150,23 TL5,00 €
50000Elmas751,14 TL25,00 €
275000Elmas3.004,55 TL100,00 €
15000Elmas300,46 TL10,00 €

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*