15 Mayıs Bitcoin ve Kripto Haberleri

Kripto haberleri güncel
Kripto haberleri güncel özet

15 Mayıs Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili gelişmeleri yansıtalım. Bu gelişmeler ve bilgiler güvenli yerlerden derlenmiştir.

 • Samsung Galaxy cep telefonları ve Leisure
  Samsung Electronics gibi sert cüzdanları bağlama desteği geçtiğimiz günlerde resmi web sitesi aracılığıyla Samsung Galaxy akıllı telefonunda Leisure gibi sert cüzdanları bağlamanın ve kullanmanın mümkün olacağını duyurdu. Bu güncelleme sayesinde, Ledger gibi üçüncü bir soğuk cüzdanda depolanan varlıklar Samsung Blockchain Cüzdanına bağlanabilir, böylece işlemler aktarılabilir, vb. Mevcut Samsung blok zinciri anahtar deposuna ek olarak, Galaxy akıllı telefon, Leisure Nano S ve Leisure Nano X2 gibi sert cüzdan bağlantısını da destekliyor.
 • Bloomberg Kıdemli Strateji Uzmanı

“Tesla ödeme desteği kesilmiş olsa da BTC satın alımlar ve görüşleri değişmeden kaldı. Bloomberg istihbaratına bağlı Bloomberg Intelligence’da kıdemli bir ürün stratejisti olan CoinDesk’e göre, “Tesla, Bitcoin ödemesi için desteği askıya aldı” fikri BTC satın almayı değiştirmedi dedi.”

Elon Musk Tesla’nın kurucusu, çevre kirliliği nedeniyle BTC ödemelerine desteği geçici olarak askıya aldı, ancak bu, artan kripto para birimi fiyatları potansiyelini etkileyemez. Bunlar arasında, kripto para birimi, küresel bir dijital varlık aracı haline gelmenin ilk aşamalarında, yani fiyat keşfi sırasındadır. BTC almaya devam edeceğiz. ”

15 Mayıs 2021 Bitcoin ve Kripto Haberleri

 • Bloomberg Tex “Binance ABD Yetkilileri Tarafından Soruşturulabilir”
  Bloomberg Tax, ABD yargısının ve IRS’nin kripto para borsası Binance ile ilgili bir soruşturma başlattığını söyledi. Buna göre, Binance kurucu ortağı Hei  topluluk aracılığıyla “Binance ABD’nin ABD kullanıcıları için ayrı bir platform olduğunu” söyledi.
 • Wise Crypto “BTC, Musk vb. CEO’lar tarafından tanıtılması gerekmiyor”
  Crypto proje değerlendirme firması Weiss Crypto Twitter‘da şunları söyledi: “BTC’nin Tesla veya Elon Musk veya diğer CEO’lar tarafından tanıtılması gerekmiyor. “Bitcoin, merkezi olmayan bir küresel değer ağıdır ve Bitcoin’in tetiklediği ekonomik, finansal ve politik devrimlerin CEO olsanız bile durdurulması zor olacaktır.” dedi.
 • İsviçre Postanesi, BTC ve diğer kripto para birimi işlem destek uygulaması başlattı. İsviçre Postanesi’ne bağlı bir banka hizmeti olan Post Finance, kripto para birimini destekleyen bir mobil uygulama olan ‘Yuh’u başlattı.

15 Mayıs Bitcoin ve Kripto Haberlerini sunarak bilgileri yatırımda kullanmak risk işidir. Riskleriniz tamamen size aittir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*