A3: Still Alive

A3 Still Alive
A3 Still Alive

A3: Still Alive, Netmarble tarafından geliştirilmiş mobil oyun severlere özgü ön plana çıkmış devasa çok oyunculudur. Açık dünya ve savaş temaları ile göz dolduran battle royale moduna sahiptir. İlk olarak göze çarpan oyun özelliklerinden birisi hayatta kalma savaşıdır. 2005 Kore PC oyunu olan A3’ten esinlenilmiş bazı ortak yanları da vardır.

Fantastik bir dünyayı oyun mekaniğine aktaran Netmarble, 170’den fazla ülkeye indirme olanağı tanımıştır. Mobil cihazlarda daha farklı bir oynanış sergilemeyi başarmıştır. 3D grafik çerçevesi ve muhteşem savaş modu sayesinde RPG deneyimleri edinebilirsiniz. Hack & slash tarzı mekaniği yanı sıra, düşmanlarla ortaya atılan amansız mücadele PvP modelini daha da zevkli hale getirmiştir. Mobil sürümü App Store ve Google Play’de yer alırken, PC sürümü de ayrı bir bakış açısı kazandırmıştır.

A3 Still Alive Hikayesi

Bantarim Kütüphanesi’nin en genç üyesi ve deha düzeyinde zekaya sahip Alim Serphi, bir keşif yaparken efsanevi Della Kun’un mühürlü cildini buldu. Ancak kitap, onun kötü ruhunun pençesine düşme tehlikesiyle yüz yüze geldi. Neyse ki, zamanında Radienne’in fedakarlığı, Serphi’nin bu lanetten kurtulmasını sağladı. Fakat Serphi, kitaptan çağrılan canavarları sonsuza dek kontrol etme yeteneğine sahip olduğunu fark etti.

Çocuk yaşta olmasına rağmen, Serphi’nin gücü göz kamaştırıcıydı. Yıkımın pençesinde terk edilmiş bir dünyada, Radienne’in umutsuz fedakarlığı bir şansın kapısını araladı. Savaş alanı, Karanlık Tanrı’nın entrikalarıyla yoğrulmuş bir Battle Royale’di. Burada, Hayren’lerin gücünü alan tek hayatta kalan kişi olmak için tüm gücünü kullanmalıydı. Karanlığı yenmek ve tanrıçayı geri getirmek için başlayan bu yolculuk, Serphi’nin cesareti, zekası ve çağırdığı canavarlarla birlikte ilerledi. Savaşın ortasında, düşmanlarını alt etmek için kurnazlığını ve kitaptan çağırdığı canavarları ustalıkla kullandı. Her hamlesiyle daha da güçlendi, ancak zaferi için hala uzun bir yol vardı.

Sonunda, onun cesareti ve bilgeliğiyle, Karanlık Tanrı’nın entrikalarına meydan okuyarak, Hayren’lerin gücünü ele geçirdi ve tanrıçayı geri getirdi. Radienne’in fedakarlığı, dünyanın kaderini değiştirmeye yetti. Serphi, büyük bir zaferle, karanlığı yırtıp geçerek, tanrıçayı tekrar ışığa kavuşturdu ve böylelikle Bantarim Kütüphanesi’nin ve dünyanın kurtuluşunu sağladı. Bu zafer, fedakarlığın ve cesaretin, her yaştan ve her boyuttan gelen bir kahramanın gücünü temsil etti.

Özelliği ve Karakterleri

Heyecan dolu bir dünyayı keşfederken oyun içi öğeleri ve optimize edilmiş performansı dikkat çekmektedir. Aktif bir oyun formu deneyimine sahipken, rekabetçi PvP savaş modları oldukça kalitelidir. Tek oyunculu mod veya grup başarısı ile oldukça da göze çarpan yanları mevcut. 30 oyunculu Battle Royale mod ve parti üyeleri ile görevleri tamamlayabilirsiniz.

A3: Still Alive karakterler listesi aşağıda belirtilmiştir.

  • Peltra
  • Garion
  • Tierra
  • Teon
  • Lia
  • Nemes
  • Serphi
Orijinal Sitesi
Tür:MMORPG
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Sandpark
Geliştiricisi:NetMarble
Durum:Piyasada
Platform:PC, Mobil versiyon
İş Modeli:İndirilebilir
Hemen oyna: Android, İOS, PC

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*