Star Trek: Resurgence

Star Trek: Resurgence
Star Trek: Resurgence

Star Trek: Resurgence, maceralarla dolu uzay aksiyon oyunları arayanlara özel bir oyundur. Telltale Games şirketinin bir takım eski üyeleri bu oyunu geliştirmede öncülük yapmış, Star Trek dünyasının gerçek heyecanı anlatılmıştır.

Gizem dolu bir macera için galaksinin derinliğinde ve uzak bir dünyada oynayacağınız Star Trek Resurgence, 2021’den belli dünyaca ünlüdür. İster fiziksel satın alma, isterseniz online satın alma seçimi ile tüm Star Trek hayranlarının karşısına çıkıyor. Zorlu seçimlerle birlikte kendi hikayenizi keşfetmeye ve yaratmaya olanak tanıyan Star Trek Resurgence’de Yıldız filosu subaylarının kararlılığını deneyimleyeceksiniz.

Yıldız Filosu, büyükelçi Spock USS Resolution’ın birinci subayı liderliğinde ilerleyerek, geniş bir dünyada mükemmel bir hikayeye ortak olacaksınız. PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için hazır oynanabilir olması ve ayrıca fiziksel satın alınması ile oldukça çok fonksiyonludur. Karşınıza çıkacak her engeli aşabileceğiniz özgüveni, oyun mekaniği ile sunuyor.

Oyun içi mürettebat üyelerinin gerçek bir yaşamda saygı ve sevgiyi eksik görmediğini anlamanız çok zor olmayacaktır. Onur, savaş, barış ve çözümle ilgili her şeyi bir arada tutan ve bunu sergileyen Star Trek: Resurgence, 2024 ve ileriki yıllar içinde başarısına devam ediyor. En çok bilimkurgu oyunları arayanlara fark yaratan nitelikte çıkması göz dolduruyor. Grafik ve iyi tempolu olması yanı sıra oyuncuları tahmin edilmesi zor olaylarla buluşturmada bire birdir. Her ne kadar Türkçe yaması problemli olsa da bir çok platformda virüs olmadan indirebileceğiniz doğru yerler bulunur. Türkçe yama indirirken lütfen dikkat edin. Virüs korumasından geçirmeniz tavsiye edilir.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiGörüntüle
TürÜçüncü Şahıs
Rol yapmaBilim Kurgu
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciDramatic Labs
YayıncıBruner House
PlatformWindows, Android, iOS
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaBilgisayarda, PS5 ile Oyna, X Box Serisinde,
Çıkış Tarihi23.05.23

Her görevin bedeli olduğu gibi, savaşa yönelik provokasyonlar ile en değerli zamanı da oyun içinde geçirdiğinizi anlamanız için oldukça güzel yapısı bulunur. Star Trek: Resurgence hayranları Kaptan William T. Riker ve bilimsel yöntem ışığında maceralara açılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*