Star Trek Online

Star Trek online, gerçekten geniş ve heyecan verici bir evreni ekran karşısına sunan kendi gemilerinizle hikayeye başladığınız oyundur. Oyuncular, kendi gemilerini ve mürettebatlarını yönetir, yıldızlara açılan keşiflerde kaptanlık yapar. Bu macera dolu dünyanın bir çok özelliği olmakla beraber, yeni gezegenler keşfetmek, farklı hayat formları ve medeniyetlerle temas kurmak gibi genişleyen evrende cesurca ilerleme sağlayabilirsiniz.

Cryptic Studios bilim kurgudan yola çıktığı Star trek online’nin evrenini oluşturmada ilk şey, aksiyon içinde yer alan görevleri oyunculara sunmak olmuştur. Her yaşa uygun yapısı nedeniyle çok oyunculu bir moda sahiptir. Sürekli güncel ve gelişmeleri eksik olmayan oyunda, kendi gemi kaptanınız olun ve dünyanızı farklı köşelere taşıyın.

Star Trek Hikayesi ve Özelliği

Star trek online evreninde yıl 2409’da geçer. Discovery olaylarının üzerinden bir yüzyıldan fazla zaman geçiyor. Nemesis konusu üzerinden ise, otuz yıldan fazla zaman geçerken, Romulan İmparatorluğu, ana dünyalarının yok edilmesinin ardından parçalanmıştır. Undine ve Iconianların gizli müdahalesi sayesinde, Federasyon ve Klingon İmparatorluğu yine savaşa zor kılınarak, Cassian ordusunun bıraktığı hasarı ve Alpha Strain Jem’Hadar, Deep Space Nine civarında savaşı başlatmak ve barışı bozmak için elinden geleni yapar. Galaksi hasar içinde ve karmaşık bir yapıdayken, onu kurtarmak size ve ekibinize kalmış!

Cryptic Studios’un bilim kurguya uyarladığı ve aksiyon, macera ile karışık bir yapısı sayesinde deneyime açık bir oyundur. Gemileriniz ile birlikte ücretsiz geniş gezegenlere adım atın ve keşifleri yaşayın. Serbest oynama modeli ile zorunlu bir üyeliğe tabi değildir. Yeni misyon ve hikayeler oluşturabilir, özel araç takımlarıyla uzayda veya yerde görevler yaratabilirsiniz.

Star Trek’in Grupları

STARFLEETKLINGON DEFENSE FORCEROMULAN REPUBLICTOS STARFLEETDSC STARFLEETTHE DOMINION
Star Trek Online’de, bir yıldız filosudur. 150’yi geçen gezegen ve yönetiminin savunma koludur.Klingon İmparatorluğu’nun savunucusu, 25. yüzyılda Gorn ana dünyasını büyütmeye odaklıdır.Bu Cumhuriyet ile, 2409’da Romulanlar ve Remanların ittifak anlaşması kuruldu.Tos yıldız filosu, yıldız gemileri içerir.Discovery dönemini konu alan ve yeni bir kaptan yaratma yeteneği verilir.Uzaydaki egemenliği arzulayan ve Gama çeyreğinde geçen gruptur.

Star Trek online, ilk başlarken aralarından seçim yapabileceğiniz sınırsız olmasa da bini aşkın gemi bulunur. Tüm seçilen gemilerinizi özelleştirme imkanınız var.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiGör
TürMMORPG
Rol yapmaBilim kurgu
PVPVar
SınıflandırmaAAA
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciCryptic Studios
YayıncıPerfect World
DurumPiyasada
PlatformWindows, Xbox One, PS4
İş ModeliHybird
Hemen oynaİndir, ve Oyna
Çıkış Tarihi2010
Desteklenen Dilİngilizce, Almanca, İspanyolca,
Rusça ve İtalyanca

Gerçekçi silahlarla savaşma ve çılgın bir oyun arıyorsanız, katılmanızı öneririz. Türkçe dil desteği olmaması eksi bir avantaj sağlıyor.

3 geri izleme / bildirim

  1. Star Trek Online Perpetual - Mmorgonline.com
  2. Star Trek Infinite Space - Mmorgonline.com
  3. Star Trek: Resurgence - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*