AD2460

AD2460 Play
AD2460

AD2460, kodunda değişik bir oyun mekanizması arıyorsanız işte karşınızda uzay stratejisi. Strateji içinde meraklı biriyseniz ve aynı zamanda bilim kurguya da önem veriyorsan aradığın yerdesin. Değişik bir atmosfer içinde bulunduğunuz dünyanın gücünü değiştirmekte elinizde.

İşte bu gücü elde tutmak o kadar kolay gözükmüyor. Web tabanlı çok oyunculu ve çevrimiçi olma yanı sıra şuanda MAC ile sınırlı bulunuyor. Ayrıca geliştirme aşamasına devam etmektedir. AD2460 tam kapsamlı içeriği gezegen de yaşanan dünyayı ele alır. Bunun yanında galaksinin zor durumunda olduğunu ve 2460 yılında yaşandığını vurgular.

Sınırlı bir kaynak olduğu için, hayatta kalma gibi stratejilere de yer vermiştir. Heyecan düzeyi yüksek, güç kazanarak ekip kuracağınız modelde işlidir.

  • Üretme: Ana dünyanızda üretim yaptığınız her şey, tüm gemileri tedarik etmeye yarayacaktır. Üretim ayarları kısmından uygun olanı seçin. Nakil ve madencilik bulunurken diğer seçeneğine de gidebilirsiniz.
  • InTech: AD2460 oyununda bulunan bu uzmanlık, araştırma ve geliştirme aşmasında ilerleme sağlar. Fiziksel özellikler değişkenliğe uğratılarak, mühendislik ve inşaat sektörünü içerebilir. Bu teknoloji modelleri ile büyük ulaşım araçları yapımında ilerleme sağlanır. Laboratuvar gibi düşünün.
  • Hassium Refinery Eklentisi: Oyun içinde bulunan bir diğer özellik tesislerdir. Rafineri bölümüne gidin.
  • StronTech: Bu bölümde enerji ve hasarı üst düzeyde indirecek silahlar mevcut.
  • NeoTech: Özel efektler ve daha farklı bir bakışa sürükleyen bölüm.

Planetarion’un ilk geliştiricisi, Fifth Season tarafından AD2460 yapıma başlamıştır.

Fifth SeasonResmi site
Tür:MMORTS
Ayar:Bilim-Kurgu
PVP’si:Evet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Unity Engine
Stil:Bilinmez
Geliştirici:Fifth Season AS
Durum:Piyasaya sürülmüş
İş Yapılanması:Ücretsiz
Platform:Web tabanlı, MAC
Çıkış tarihi:2014
Dağıtım Şekli:İndirilir

Ayrıca savaş becerisini en üst konuma getirmek için görevlere katılabilirsin. Filoda komuta etmek, karakol geliştirme size ek avantajlar sunacak. CHAT özelliği yanı sıra, geliştirme merkezleri bulunur. İndiyum, Stronsiyum, Neodimyum geliştirme istasyon içerisinde bulunur. Evrenin gücüne katılın ve hammaddeleri koruyun. Daha önce buna benzer hangi oyunları oynadığınızı belirtebilir, paylaşabilirsiniz. Ayrıca 2460 hakkında görülmeyen en belirgin özelliği alt tarafa yorum olarak da atabilirsin.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*