Age of the Four Clans

Age of the Four Clans İndir
Age of the four clans

Antik bir Dünya’da geçen Age of the four clans, EVOLV Studios tarafından geliştirme aşamasındadır. İlk olarak 2016 yılında sınırlı alfa betasıyla birlikte çıkmıştır. Ancak EVOLV, ne yaptıysa bir türlü düzene alamadı. Umarım güzel bir oyun bekliyor olacağız. Karşımıza çıkacak olan görsel ve efektleri bizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Age of the Four Clans Beta

2016 yılında beklenen beta açılmış ve yayına aldığı 2D formatındaki oyun, bir müddet sonra kapandı. Geliştiricisi A4C’nün bir takım arka ucunda problem olduğunu ve düzenlemeye gittiğini belirtti. Alpha 1.3 sürümünü 2016’da başlattığı için bahsedilen düzeltmeleri ise, Skywire sürümü ile ilgilidir. Daha bir gerçekçi savaş becerisi görünmesi için Intersect motoruyla çalışmaya başladıklarını da açıklamıştır.

Şimdi ise, bulunduğu eski versiyonu test edebilir ve oynayabilirsiniz. Bunun için güncelleme beklemenize gerek olmasa da, bekleyenlerinde bir hayli olduğunu söylemek gerek. Sürekli bir güncelleme alması umarız ki, 2024’te son bulur. Şuan da dinamik bir bulut sunucusunda Ubuntu 16.04 çalıştırılarak, PTR aşamasında barındırıldığı bilinmelidir.

Özelliği ve Hikayesi

Alfa test aşamasına uğrayan Age of the Four Clans, çok oyunculu bir yapısı ve Mesozoik bir dönemi de ele alır. Çoklu platform desteği sayesinde bir çok cihaz da kullanılabilecek. Gizemli ve doğa büyülerinde Raptor olmanız için yeniden düzenleniyor. Özellikle Prehistorik ortam arayanlar, sadece bir savaşın içinde kalmayarak mücadele etmeyi de getirmiştir. Bu sayede bir rol üstlenerek eğlenmeyi hedef alın. Dinozorlarla kıyasıya savaşarak, eski çağların özlemini aralayın.

Ayrıca tek ve arkadaş ortamında macera serüveni yaşayın. Özel arena ödülleri mi arıyorsunuz! Bunu hemen alamayacaksınız. Zorlu görevleri yapmanız ve önce bitirmeniz size fark yaratacak.

Destinasyon ve Harita Özelliği

Çok çeşitli harita yapısı ve ziyaret edilecek önemli bir merkezleri vardır. Laurasia Dünya haritasında farklı bir yeri olan kıtadır. Bu kıtada özgürce gezmek var ama, zorlu görevleri beraberinde getirir. Doğusunda bulunan orman adası oldukça büyüleyicidir. Bu haritadaki yerde hayaletlere tanıklık eder, geri dönmek isteyebilirsin.

Bu hayaletler genelde Tethys ismi ile bilinir. Onlardan kaçabileceğini zannetme! Raptor klanları sayesinde müthiş bir deneyime hazır olduğunu biliyoruz.

NPC sistemi ise, eski bir köyü andırıyor. Tasarımları ve Npc isimleri oldukça iç açıcıdır. Hancı ve eczacılar size gereken neyse verir. İksir ve şifa arıyorsanız mutlaka gideceğiniz bir yer. Laurasia’da bulunan dükkanlardan bir şeyler satın almadan dönmeyeceğiniz şeyler vardır. Ayrıca bir diğer NPC türü, Guildmaster ve Key master‘lerdir. Loncalar için gereken her bilgi bunlarda bulunur. Mutlaka uğrayın yoksa sonunuzu anlamlandıramazsınız.

Orijinal Sitesi
Tür:MMORPG
Rol yapmaKahramanlık
PVPHayır
Sınıflandırma:AAA
Motor:Custom
Stil:
Geliştiricisi:EVOLV Studios
Durum:Betada
Platform:Windows ve diğerleri
İş Modeli:Buy to Play
Hemen oyna: İndirin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*