Airside Andy

Airside Andy Play
Airside Andy

Airside Andy, çocuk oyunları için geliştirilmiş, çevrim içi topluluğa hizmet eden MMO’dur. Herhangi bir tablet veya Android cihazlarda oynanabilir. Ayrıca mobil cihaz (İOS) sürümleri dahil olmak üzere sanal bir dünyaya adım atın. Havaalanı kontrolörü Andy’nin Tilly, Trunk ve Stella gibi dayanıklı bir grup küçük araç tarafından desteklendiği, çocuklar için sürükleyici bir deneyim olacak.

Havaalanını keşfederek, eğlenceyi STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) unsurlarıyla karışık şekilde görmeniz heyecan yaratacaktır. Airside Andy Ltd. tarafından üretilmiş, çocukların havaalanı faaliyetlerine katılabileceği, uçak ve araç tamir edebileceği eğitim türünde de diyebiliriz. Ayrıca uygulama içi satın alımlara izin veren bir yapısı vardır. Hayal gücünüzün maksimum seviyesine çıktığı bir maceraya hazırsanız, kural ve kılavuza geçelim.

Airside Andy Haritası

Özellikle hava haritasına, oyun içinde bulunan ekranın alt tarafından ulaşım sağlarsınız. Araç çubuğuna gelin ve ardından ortasında harita simgesine tıklayın. Süresiz şekilde her zaman erişim sağlanabilir. Peki bu haritada neler mi var;

  • Hangar Store: Hangarınızı dekore edin ve hangar mağazası sayesinde bir şeyleri satın alın. Ve burada yerleştirme yaparak konumunu düzenleyin.
  • Terminal Store: Ekstra uzaysal kostümler burada sergilenir. Cezbedici kostüm arıyorsanız sadece buradadır.
  • Warehouse: Yedek parça için mutlaka tek yer burasıdır. Tilly sadece burada yer alır. Hem de sıklıkla onu göreceksiniz. Özel sürpriz isterseniz paket açmanız gerekiyor.
  • My Hangar: Hangarınızın içeriğidir.
  • Control Tower: Roger hava trafiğini kontrol etmektedir. Bu odadan havaalanı takibi yapabilir, uçakların iniş veya kalkışını izleyebilirsin.
  • Workshop: Bu atölyede, bozulmuş makine tamiri yapılabilir. Atölyede bulunan otomat makinelerinde paralarınızı harcayın. Atölye odasında daha neler mi var? Örneğin bir kuaför bulabilirsiniz. Saç boyası makinesi de cabası.
  • Airfield: İniş ve kalkışların ayarlandığı yerdir. Haritada iniş ve kalkış bölgeleri vardır. Uçakların hazırlandığı, kalkışa geçtikleri veya iniş yaptıkları bölgeler burasıdır. Bagaj oyununa bile burada rastlayarak, Lifty, Shifty ve Swifty size yardım ettiğini göreceksiniz.
  • Store: Airside Andy avatarınızı oluşturduktan sonraki ilk alan. Buraya ilk inmeniz gerekiyor. Yeni bir giysi alabilir, değiştirebilirsiniz. Yani kısacası, tüm kostümleri bulabilirsiniz.
ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesini görüntüle
TürRPG
Rol yapmaFantastik Oyun Modeli
PVPYok
SınıflandırmaAAA
MotorUnity 3D
StilTheme Park
GeliştiriciAirside Andy
DurumPiyasada
PlatformAndroid, iOS
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaYeni sürüm, En eski sürüm
Çıkış Tarihi2016 Aralık

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*