Speed Racing

Speed Racing
Speed Racing

Sizlere Speed Racing oyunundan bahsetmek isteriz. 3D yarış tarzı ve Android Apk sürümlü bir tür arıyorsanız doğru yerdesiniz. Modern çağda çığır açan ve yarış severlere küçük ekranlarda hız ve tutkuyu bir arada yaşatacak deneyimler edinin. Heyecan verici dönüşlerden biri, artık bilgisayar oyunları kadar mükemmel ve benimsenmiş atari tarz modelidir.

Speed Racing Android oyunlarını atariden telefona taşınması mükemmel bulgudur. Bugün, Android’in sürükleyici dönüşümüne bir bakarsanız değişik sahnelerin bilgisayardan çokta ayrı olmadığını göreceksiniz. Hızlı bir yolculuğa çıkın ve rakipleri sollayın. Bu deneyimde usta bir şoför müsün, yoksa çaylak mı?

Geri sayımda kilitle ve gaza basın, çünkü en iyisinin peşinde durmayacak fırtınalı bir yolculuğa çıkıyorsun. En muhteşem 3D görseller ile düzenlenmiş ve sizi eskilere götürme eşliğinde, hiçbir sınır seni durduramayacaktır. Gaz pedalına basın ve trafiği engellemeden gidin. Saniyeli bir aksiyon seviyorsanız tam size göredir. Değişik mod tarzı stilleri ile sizi çoçukluğunuza götürecektir. Çocuksanız da, bu anıyı ve heyecanı unutamayacağınız yarış sizi beklemektedir.

En iyi oyunun formülü, cihazınızı eğerek sağa veya sola yönlendirmeniz olmalıdır. Hızı artırmak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Ancak güncelleme sonrasına göre değişebiliyor. Turbo moda girebilir veya yolunu değiştirmek için tehlikeli engelleri aşın. Bunun için tam gaz giden bir yarışçı moduna girmelisin. Altınları kazandığınızda daha fazla seçenekler karşınıza çıkacak. 7 farklı özel araç açarak, güç ve performansı artırmak için katalizörler satın alın.

Tabi yeni nesil yarış oyunları gibi olmasa da, bu pistte bir fark vardır. O klasik motor sesi ile sanki arabanın içinde gibi bir his yaratıyor. Çok eski bir sürüm olmasına rağmen bu kurgunun geliştiricisine bir tebrik mesajımızda yok değil. Şimdiden yarışa başlayın ve amansız bir heyecana tanık olun.

Oyun adıSpeed Racing
GeliştiriciItaly Games
Gereken Android sürümü2.1 veya üzeri
Destek mailicontact@italy-games.com
Hemen APK Kurİndir

İndirilen bağlantı test edildi. Tarafımızca virüs bulunamadı. Sizden ricamız Speed Racing dosyasını indirdikten sonra güvenli bir şekilde taramanızdır. Her Anti virüs programı değişkenlik gösterebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*