Skylancer Battle for Horizon

Skylancer Battle for Horizon
Skylancer Battle for Horizon

Alaplaya’nın yayınlamış olduğu Skylancer Battle for Horizon, eğlencelerine yönelik bir oyun deneyimini görmek isterseniz işte burada. Chimera Entertainment tarafından geliştirilmiş Skylancer, çizgi film tarzı grafiklerle süslü fantastik tarzı sunmuştur.

Horizon gezegeni üzerindeki savaşta rol alabilir, bu savaşta hüküm süren uçan adaların efendileri olabilirsiniz. İmparatorluk, ittifak ve hainler Skylancer’in üç ana grubudur. Her grubun kendine has taktikleri var. Ancak hedefleri değişmez. Aynı hedefi göze alan gruplarda iş birlikçi rol yapma sistemi bulunur. Selenitlerin efsanevi eserlerinin bulunduğu, ayrıca aya kadar uzanacak kule inşası için yola koyulurlar.

Tüm grupların teknik mükemmellikleri ve farklı taktik becerileri sayesinde, belki de gezegenin kaderini belirleyecek mücadelede öne geçme sağlanmalıdır. Oyun içindeki bu özellik stratejik ve rekabetçi bir deneyimi ortaya koyacaktır. Bu sayede her bir oyuncu arasında derin bağlar gelişecek ve hikayeler çoğalacaktır.

Kendi alanınızı oluştururken, görsel açıdan sanatı geliştirilmiş bir evrene gireceksiniz. Bu evrende ise, krallığınızı güçlendirmek için hem stratejik PvP hem de PvE savaşlarında yer almanız gerekmektedir. Çeşitli yolculuklar yaparak, adalar inşa edebilecek ve ödüllere hak kazanabileceksiniz.

Orijinal Sitesi : Kapandı
Tür:MMO
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Özel
Motor:Custom
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:Chimera
Durum:Ölü Oyun
Platform:PC
İş Modeli:İndirilebilir
Hemen oyna: Oynanamaz

Aslında kapanma sebebine gelmeden önce, savaşla sınırlı olmadığını da belirtmekte fayda olur. Krallıklarınızı pekiştirmek için ayın yarışlarında yer alabileceğiniz harika bir deneyime açıktı. Adaların inşa edilme, farklı yapı türleri üreteceğiniz ve görevler tamamlamak ayrıcalıklı bir sistemdi. Premium özellikli Itemler ve yeni yeteneklerin kullanıcıya göre stili ayrı bir konudur. Bu özellikler sayesinde rakipler can alıp can verebilirdi. Tabi güçlü bir kurucu sisteminiz varsaydı. Skylancer Battle for Horizon canlılık sınırlaması gibi bazı sorunlar nedeniyle fazla ilerleyemedi. Arkasında dünyaca güçlü oyun geliştiricisi olması bazı şeyleri değiştiremedi. Tekrarlanabilme ve etkinlik eksiklikleri her oynayanı da endişelendirmiş ve sorunlara yol açmıştır. Bu nedenle kitle kaybı meydana gelmiştir. Artık Windows platformunda sunulan bu seriye hiç bir şekilde devam edilemez gerekçesi ile kapatıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*