Akanbar Online

Akanbar online öğren
Akanbar online

Akanbar online, metin tabanlı bir rol yapma oyunu olarak, fantastik dünyada kendilerine yol çizmede geliştirilmiş RPG’dir. Oynayacağınız büyülü bir dünya içinde, keşfetme ve şekillendirme yetişkinliğe ulaşmış bir karakteri canlandırma fırsatınız var. Ejderhaların, devlerin ve büyünün var olduğu bir ortamda belirlenmiş hedeflerin olmaması ve oyuncuların kendi yollarını seçebilme şansınız da var.

Diğer çevrim içi oyuncu kitlesi ile sohbet edebilir veya onlara karşı rol edine de bilirsin. Son zaman içinde yetişkinliğe dönüşmüş ve müthiş girişimlerin üzerine çıkmaya hazır olan bir erkek ya da kadın olarak Akanbar’a giriş yaparsınız. Akanbar online, RPG, Mud veya MUG olarak çeşitli tarzı ile bilinir. Ortaçağ rüyası diye de adlandırılan oyun içindeki ortamları keşfedin.

Akanbar Online Şehirleri

Akanbar’da üç ana şehir yer alır;

  • Elysium
  • Ysallyra
  • Golgonath

Elysium, Güneş Tanrısı Aten tarafından kurulan bir şehir olarak bilinmiştir. Batı topraklarının koruyucusudur. Monadh-Dach cücelerinin güçlü müttefiki olan Elysium, iyiyi ve saflığı temsil eder. Ancak, Şeytani alemin güçleriyle doğrudan çatışmaya bürünür.

Ysallyra, gizemli gölgeler diyarının bir parçası olan ormanın göçebe halkının yaşadığı yerdir. Bu topluluğun aktivitesi ve etkinliği genellikle bulunması zor bir şeydir.

Golgonath ise, yeraltının efendisi Bralnok tarafından kurulan bir şehir olarak bilinirken, adı ölüm ve yıkımla aynı türü paylaşır. Bu şehir, savaş yoluyla inşa edilmiş olup temelleri doğrudan bir Tanrı tarafından atılmış ve yapılmıştır.

Akanbar Online’de Loncalar

Üç farklı şehirde toplam on beş adet lonca vardır. Her bir loncanın savaş becerisi farklıdır. Bir kaç esnaf hariç tutulabilir.

Elysium’daki LoncalarMerchantsMonksRunesmithsStorm WardensTemplars
Giyim ve yiyecek tüccarıBağımsız bir grup olarak Keşiş yaparlar.Rün ustaları, kötülüğe engel olurlarEjderha efendileridir.Kutsal şehrin militan kolu tapınakçılardır.
Ysallyra’daki LoncalarAssassinsConjurersShadow WarriorsShamenTraders
Suikastçı rolünde ama ölüm ustasıdır. İllüzyonlar yaratarak, uykuya yol açarlar.Kılıç kullanma konusunda ustadır.Keskin taş fırlatarak, büyülü enerji barındırırlar.Kolektif olarak meşguliyet içinde ticari iş yapar.
Golgonath’taki LoncalarBlack LegionCraftersDemonologistsForsakenPyromancers
En zorlu güçleri içeren tek loncadır.Malzeme ihtiyaçlarını karşılarlar.Acımasız düşmanİlk lonca olma özelliği ve şeytani ruhları içerir.Korkutucu yeteneklere sahiptir.
Akanbar Çevrim içiResmi site
Tür:MUD, RPG
Ayar:Fantastik
PVP’si:Evet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Sand Box
Geliştirici:Akanbar
Durum:Piyasada
Yayın Tarihi:2007
İş Modeli:Hybird
Platform:Linux, Mac, Mobil cihaz, Windows
Hemen Oyna:Link
Dağıtım Şekli:Tarayıcı
Akanbar online durumu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*