Senatör Online

Senatör Online
Senatör Online

Efsanevi Roma, Julius, Scipio ve Brutii ailelerini konu alan Senatör Online Makedonya, Yunanistan ve Mısır gibi stratejik bölgelerde güçlü bir etkiye sahipti. Scipio ailesi Batı Roma’nın geniş toprakları üzerinde hakimiyet kurmuş, Brutii Ailesi ise Konstantinopolis, Pontus gibi kritik bölgelerinde uzmanlaşmıştır.

Heyecan verici bir strateji oyunu arayanlar için Senator online sizi, tarihin derinliklerine atacak. Herhangi sahibi olduğunuz topraklarda, inşa edebileceğin ve bu alanda araştırma yapabileceğin oyun tarzıdır. Kolejleri, kilise veya cami yapımı gibi inşa alanlarını kurun. Savaşçı evleri üreterek farklı tarzınızı yansıtın. Bu yapıları yüksek kurabilir ve geliştirebilirsiniz. Oyun içi diğer etkinliklerde ilerlemeler gerçekleştirerek yatırım yapmanız gerekiyor.

Özellikleri:

Silahları kuvvetli bir şekilde geliştir ve güçlendirme şansını yakala. Saha içinde savaş yetenekleri geliştirme yaparak stratejik konumları ele geçir. En güçlü ve zeki senatör olmak için mücadele ederek zaferlere imza atın. İlk amacınız, dünyayı ele geçirip Roma İmparatorluğunda kontrolü ele geçirmektir.

Roma’nın serüvenli dönemini ele alan oyunda, rakiplere karşı üstünlük sağlamaya çalışırsınız. Strateji ve taktik yetenekleri üzerine senaryosu kurulmuş ve geliştirilmiştir. Bu yüzden ordunuzu bile güçlendirme aşamaları mevcuttur. Antik Roma’nın büyüleyici evreni ve içine çeken yapısı ile bağımlı olmamanız mucizedir.

Senatör OnlineResmi site kapalıdır.
Tür:MMORPG
Ayar:Savaş tarzı
PVP’si:Evet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Özel
Stil:Bilinmiyor
Geliştirici:Peak Games
Durum:Kapalı
Yayın Tarihi:2009
İş Modeli:Tarayıcı oyunu
Platform:Windows
Hemen Oyna:Durduruldu
Dağıtım Şekli:Browser üzeri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*