Alganon Online

Alganon Online
Alganon Online

Alganon online, geleneksel efsanelerle dolu bir büyüleyici oyun türüdür. Misyonlarınızı belirleme, hedeflere ulaşma ve kıyasıya savaş içerir. Alıcıların tüccardan taleplerde bulunabileceği içerikleri, aile mirası koruma ve dört benzersiz sınıf oluşturun. PvP sistemi, şehirde topluluklar, Alganon evreninde sizi bekliyor.

Devasa çok oyunculu yapısı ile, maceraya ve farklı oyuncularla bir araya gelin. Olasılıklarla dolu hapishaneleri keşfederken aynı zamanda araştırmalar yapın. Kendi sınıfınızı seçme özgürlüğü ile dünyayı işgal eden üç farklı canavarca ırkın ana yerleşim yerlerini keşfedin. Ölümcül olmayan düellolar sayesinde diğer oyuncularla yeteneklerinizi teste tutun.

Oyun içi eğlence, arkadaşlık ve keyif için Alganon online ilk olarak 2009 yılında başladı. Derin köklü topluluklar ve tarihleri grafiklerinde barındıran müthiş bir strateji türüdür. Ancak oyun durdurulma kararı, 2017 senesinde belirtildi. Nedeni tam belli olmamakla birlikte bir takım hile ve dolandırıcılık iddiası esas alındı. Microsoft, Sony, Blizzard ve diğer birçok organizasyonda sosyal davranış ihlallerine karşı kontroller alındığı gözlemlendi. Alganon online büyük tehlike ile güvenlik açıkları bulunduğu gerekçesi ile kapatıldı.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesi kapandı.
TürRYO
Rol yapmaStrateji, Savaş
PVPEvet
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciMS 3000
Durumİptal oldu
YayıncısıQuest Online
PlatformWindows
İş ModeliBedava, Öğe Mağazası
Hemen oynaİndir, Oyna
Çıkış ve Kapanış Tarihi2009/2017

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*