Anmynor

Anmynor Game
Anmynor

Anmynor, Theryon Wars tasarımcısı İspanyol Blend tarafından yaratılan RTS ve MMO karışımı bir eğlence oyunuydu. Anmynor Beta 12 Aralık 2011’de başlamıştı.

Bu oyunda, arena savaşları ve PVP+PVE yapma stilleri vardı. 5 golemden oluşmuş bir türün komutasına girdiği, savaştan öncede oyuncuların kol ve bacaklarında avatar oluşturma seçenekleri vardı. Yani oyuncu dilinden anlatalım. Bu gizemli dünyada, savaş öncesinde 5 golemden oluşan birimleri komuta edebiliyorsunuz. Bu golemlerin kolları, bacakları, gövdeleri ve kafalarındaki farklı yuvalarda bulunan temel rünleri birleştirerek benzersiz savaş avatarlarını oluşturabilirdi.

Büyü ve sıra dışı varlıklarla dolu bu gizemli dünyada yaşanan maceraları keşfetmenizi, sağlar. Ayrıca karakterlerinin özellikleri arasında, büyünün sırlarını çözmek ve kendi yeteneklerini geliştirmek için büyü ve doğanın gücünü kullanmak yer alır.

Oyunun özellikleri

  • Rünler: Golemlerini ateş, hava, su, toprak ve karanlık unsurlarla donatarak usta simyacı olma yeteneğine sahip tarzları var. Ve bunlar golemlerin güçlerini ve özelliklerini belirlemede önemli rol oynar.
  • Golemler: Altı farklı türdeki golemleri savaş silahı olarak kullanabilirler. Kristal, toprak, ateş, hava bunlardan bazılarıdır. Her golem türü benzersiz yeteneklere sahipken, oyuncuların oyun tarzlarına ve stratejilerine göre seçim yapma gibi seçeneği de var.
  • Arenalar: Beş farklı arena üzerinde rekabet edebilirken, her biri su, hava, ateş, toprak ve karanlık unsurlara dayanan mükemmel yanları vardı.
Anmynor GameResmi sitesi: Kapandı
Tür:MMORPG
Ayar:Fantastik
PVP’si:Evet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Bilinmemektedir.
Geliştirici:Spaniard Blend
Durum:İptali sağlandı.
Yayın Tarihi:2011
İş Modeli:Free
Platform:Windows Games
Private Server:Kapalı
Dağıtım Şekli:İndirme

Anmynor Hikayesi ve Son Durumu

Anmynor da günün sonunda insanlar, büyüyü kendi özel avantajları için kullanmayı öğrendiler ve büyü yaratıkları rünlerin gücüyle, efendilerinin zihninden gelen muhteşem güçleri kullanarak gerçekleştirdiler. Artık, onlar sadece insanlar değil, aynı zamanda savaşın ta kendisiydiler. Bu kavgaların belirli bir nihai hedefi vardı. İnsanlığın yok edilmesini engellemek amaçlandı. Bu amaca hizmet etmek için büyüyü ustalıkla kullanabilen bir tarikat oluşturdular. Büyüsü ile muhteşem güçlere sahip yaratıklarla savaşa çıktılar. Bu günlerde buluşmalar hala devam ederken, bölgesel ve ustalık noktaları ile bu büyülü savaşın hafızasında iz bırakıyor. Golemler, efendilerinin isteklerine sadık kalarak, doruk noktalarını ulaşma hedefini akıllarında tutmuş savaşın en zorlu anlarında kararlılıkla öne çıktılar. Bu mücadele, insanlığın hayatta kalması için büyü gücünün son siperlerinden biri haline geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*