Anime trumps

Anime trumps
Anime trumps

Anime kozları olarak bilinen Anime Trumps, MMORPG türünde ve kart değişimlerine dayalı bir oyundur. Anime temalı oyunu içeren, (Trading Card Game – TCG) tarzındadır. Eğlence, herhangi bir önemli web tarayıcısında oynanabilir ve indirme asla gerekmiyor.

Anime Trumps Modları

Tanıdık anime şovlarından karakterleri (örneğin Naruto gibi) oynamak isteyebilirsiniz. Ayrıca Anime trumps içinde yeni başlama modu, 4 oyunculu mod ve 6 oyunculu mod olmak üzere üç farklı mod vardır. Her ne kadar her mod benzer özelliklere sahip olsa da, yeni başlayanlar için olan mod daha çok seçilir. Nedeni ise, özellikle yeni oyuncular için en iyisi olarak vurgulandığı ve her yeni oyuncunun bu modu seçme sebebinden kaynaklanır.

Yeni başlayanlar modu, temel oynama becerileri öğrenmek için iyi bir seçimdir. Hatalar yapmadan oyunun temellerini öğrenmelerini sağlamada süper bir yoldur. Bu modda, disiplin olmadan oyunu keşfetme ve keyif alma fırsatını edinirsiniz. Rehberlik almak, yeni kartları denemek ve alternatif kartların kombinasyonlarını öğrenme aşamasında hızlı bir yoldur. Farklı kart türleri her daim seçilebilir düzeydedir.

Oyun İçi Özelliği

Anime Trumps’taki her mücadelenin amacı, rakiplerinizin HP’sini sıfıra indirmektir. Bunun için kartları stratejik bir şekilde kullanmalı, karakterlerinizi hazırlamalı ve uygun şartları yakalamalısınız.

Karakter Kartları, her dövüşte seçilen parçaları temsil eder ve çeşitli dikkat çekici karakterleri içerebilir. Uzumaki Naruto, Kakashi, Gaara, Rock Lee ve Jiraiya gibi karakterlerden örnek verilebilir. Her karakter kartı, farklı bir karakter tarafından seslendirilir ve her biri kendi özel özelliklere sahip olan özel düzenlemelere ve yeteneklere sahiptir.

Karakter Kartları beş sınıfa ayrılmaktadır.

  • HP (Can Puanı)
  • Saldırı
  • Şifa
  • Savunma
  • Kalabalık Kontrol

Oyun kartları ise oyunun zorunlu ikinci kart türüdür. Bu kartlar, oyuncuların sırayla etkili hamleler yapmalarına yardımcı olur ve farklı türlerde ve etkilere sahip olabilir. Bazı kartlar düşmanlarına saldırabilir, bazıları saldırıları engelleyebilirken, diğerleri de vuruşlarınıza odaklanabilir. Kartlarını en iyi şekilde kullanabilenler stratejiler ve taktiklerde ön plana geçer. Ve oyunun mekaniğini ustaca kullananlar zafere ulaşır.

Orijinal Sitesi: Kapandı ( Kontrol için Orijinal tuşuna basın )
Tür:MMORPG
Rol yapmaFantastik
PVPVar
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Themepark
Geliştiricisi:NGames Limited Şirketi
Durum:İptal edilmiştir.
Platform:MAC, WİNDOWS
Açılış ve kapanış tarihi:2012/2017
Hemen oyna?Oynanamaz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*