ArcheBlade

ArcheBlade Hakkında
ArcheBlade

ArcheBlade, CodeBrush Games tarafından geliştirilen ve Unreal 3 ile kontrol edilen, grup tabanlı bir mücadele oyunu türüne sahip eşsiz bir MOBA tarzı oyundur. ArcheBlade’de, oyuncular kendilerine özgü etkileyici savaş stillerine ve kombo yeteneklerine sahip farklı karakterleri deneyimleme fırsatı bulurlar.

Oyuncular, düşmanlara karşı çeşitli saldırılar gerçekleştirmek için sol ve sağ fare tıklamalarını kullanırlar. Benzer şekilde Street Fighter gibi tek oyunculu dövüş oyunlarına benzeyen temel bir mekaniğe sahiptir.

ArcheBlade’deki her karakter hem yöneterek, hem de düşmanlara zarar verir. Bu öfke sayacını doldurur. Bu öfke sayacı, karakterlere benzersiz yeteneklerini kullanma imkanı verir.

 

ArcheBlade Tarzı

Oyunda, bir dizi karakter bulunur ve her biri farklı oyun tarzları sunar. Örnek, bazı karakterler yakın dövüş bruiser’larıdır, diğerleri ise uzaktan profesyonel suikastçılardır. Bu çeşitlilik, oyunculara oyun sırasında farklı oyun stilleri deneme fırsatı sunar.

ArcheBlade, çeşitli oyun özel haritaları sunar ve bu haritalar oynanışa farklı dinamikler ekler. Oyundaki modlar arasında;

  • Domination,
  • Last Team Standing,
  • Team DeathMatch ve Free for All

gibi farklı oyun türleri bulunur. Bu çeşitli modlar, oyunculara farklı oyun deneyimleri sunar ve ArcheBlade’i benzersiz kılar.

ArcheBlade Sistem Gereksinimi ve Bilgileri:

Orijinal Web Sitesine Git
Tür:Moba
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Unreal 3
Stil:Bilinmez
Geliştiricisi:Codebrush Games
Durum:Piyasada, 2013’ten beri
Platform:Windows Oyun içeriği
İş Modeli:İndirilebilir
Hemen oyna: İndir, Oyna
ArcheBlade Erişim detayları
İşletim SistemiİşlemciBellekGrafiklerDirectXDepolamaİnternet Bağlantısı
Windows XP (32-bit)Intel Core 2 Duo 1,86 GHz veya AMD Athlon 64 X2 2 GHz2 GB RAMNVIDIA GeForce 8800 GT (HD3850 veya GTX250 gibi)Sürüm 9.0c1500 MB boş disk alanıGenişbant bağlantı
İşletim SistemiİşlemciBellekGrafiklerDirectXDepolamaİnternet Bağlantısı
Windows 7 (32/64-bit)Intel Core i3 3 GHz veya AMD Phenom II X2 3 GHz4 GB RAMNVIDIA GeForce GTX 460 (HD4870 veya daha iyisi)Sürüm 9.0c1500 MB boş disk alanıGenişbant bağlantı
Arche Blade sistem gereksinimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*