ARK Survival Evolved

ARK survival Evolved
ARK survival Evolved

ARK survival Evolved süper bir oyun olmakla birlikte, açık dünya dinozor içerikleri ile hayatta kalma oyunudur. Gizemli bir adada geçen ARK: Survival’da, çıplak kalmış, donarak ve açlıktan ölmek üzere olan bir erkek veya kadın olarak hayatta kalmak için avlanmalısınız. Hayatta kalmak için profesyonel yetenekler gerekmiyor. Noob bir oyuncu, hasat etmesi, eşyalar üretmesi zor değildir. mahsul yetiştirmeli ve barınaklar inşa etmelisiniz.

Oyuncular, bu esrarengiz adada hayatta kalmak ve bu antik yaratıklarla başa çıkmak için zekalarını ve becerilerini kullanmak zorundadırlar.

ARK survival Evolved Kılavuzu

Ark survival Evolved oynamadan önce, bilmeniz gereken noktalar var. Gökyüzüne bakın. Oyuna ilk girer girmez en göze çarpan yerlerden birisidir. Devasa dikilitaşlar gökyüzünde yer alıyor. Bu değişik bir görüntüyü izlemek süper ötesidir. Ayrıca oyun içi görseller göze çarparken, bir diğer mekanda mağaralardır. Ölümcül yaratıklarla dolu, az bulunacak malzemeler ve sandık sandık ganimetleri düşünün.

Tabi bunlar için bazı tehlikelere katlanmakta gereklidir. Bunun için savaşabilirsiniz. Ancak üzerinizde yetecek araçların olduğundan emin olmalısınız.

Eğer oyunu kurmadan önce oyunu izlemek isterseniz, başlarken bu videoyu izleyin.

ARK Survival Games Sistem Gereksinimi

Aşağıda bilgisayar sistemleri ve diğer platformlar için sistem gereksinimlerini sunduk. Bunlar oyunun yeni güncelleme alması ile değişebilir. Mesela, ARK Survival Asculated (ASA), ARK: Survival Evolved’ın devrim niteliğindeki bir yeniden yapımıdır. Unreal Engine 5 tarafından desteklenen muhteşem grafiklere sahip olmasıyla birlikte Overwolf işbirliği ile sunulan çapraz platform modlama sistemiyle dikkat çeker. Bu işbirliği, PC mod yapımcılarına yarattıklarını herhangi bir konsol oyuncusuyla sorunsuzca paylaşma imkanı sunar. Bu, ARK serisini yeni bir boyuta taşıyan heyecan verici bir gelişmedir. Buna göre bazı verilerde güncelleme yaşanabilir.

Platformİşletim SistemiİşlemciBellekGrafikDepolama Alanı
PC (Minimum)64-Bit Windows 7 Service Pack 1 veya Windows 82 GHz Çift Çekirdekli 64 bit CPU4000 MB RAMDirectX10 Uyumlu GPU ve 1 GB Video RAM20000 MB kullanılabilir alan
MAC (Minimum)OSX 10.9 veya Üzeri2 GHz Eşdeğer CPU4000 MB RAM1GB Video RAM’li OpenGL 3 Uyumlu GPU20000 MB kullanılabilir alan
Xbox Oneİnternet bağlantısıXbox Live üyeliği (çevrimiçi oynamak için)Boş depolama alanı 34,83 GB (yaklaşık)
PS4/PS4 Proİnternet bağlantısıPlayStation Plus üyeliği (çevrimiçi oynamak için)Ücretsiz depolama alanı 15,7 GB (yaklaşık)

ARK survival Evolved Nasıl İndirilir?

Steam aracılığıyla PC, ve MAC OS X ve için oyun indirdiğinizde, kurulum sürecine yönelik bilgileri şu şekilde alabilirsiniz:

Bilgisayar, MAC OS X, İçin Steam Kullanıcıları İçin:
İndirmeyi tamamladıktan sonra, kurulum süreci başlamadan önce aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

İndirilen oyunun adını ve boyutunu gösteren bir pencere göreceksiniz. Bu, hangi oyunun indirildiği hakkında size bilgi verir.
Ayrıca, kurulum işlemi sırasında masaüstünüze bir kısayol oluşturup oluşturmak istemediğinizi seçebilirsiniz.
Konsol Kullanıcıları İçin:
Konsol üzerinden oyun indirdiyseniz, kurulum genellikle otomatik olarak başlar. Ancak yeterli boş alanınız olduğundan emin olmalısınız.

İndirilenler Klasörü (Eğer İhtiyaç Duyarsanız):
Eğer oyunu daha sonra kurmak isterseniz, indirdiğiniz oyun dosyasını “İndirilenler” klasörü altında bulabilirsiniz. Dosyanın boyutunu görebilir ve yüklemek için tıklatabilirsiniz.

ARK: Survival EvolvedResmi site
Tür:MMOG
Ayar:Fantezi
PVP’si:Evet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Unreal Engine
Stil:Sandbox
Geliştirici:Studio Wildcard
Durum:Piyasaya sürülmüş
Yayın Tarihi:1. Çeyrek 2017
İş Modeli:Satın al ve Oyna
Platform:PS4, Bilgisayar, Xbox One, Mobil
Hemen Oyna:Link
Yayıncısı:Snail Games USA
Dağıtım Şekli:İndirilir

ARK Sürümleri ve Fiyatları

Bu oyunun sürüm ve eklentileri ve fiyatları aşağıdaki tablolarda verilmiştir. Ücretli ve ücretsiz versiyonlarına erişebilirsiniz.

Oyun / PaketAçıklamaFiyat
ARK: Survival EvolvedHayatta kalmak, üstünlük kurmak için diğer oyuncularla karşılaş!₺115
ARK: Ultimate Survivor Editionİlkel canavarları ehlileştirip, vahşi toprakları keşfet₺269
ARK ModkitARK Dev Kit, Unreal Engine 4 Editor’ın ARK: Survival Evolved için oluşturma ve paylaşma sürecini basitleştirdiği, versiyonudur.Ücretsiz
ARK: Survival Sürümleri
EklentiFiyat
ARK FjordurÜcretsiz
ARK Lost IslandÜcretsiz
ARK RagnarokÜcretsiz
ARK ValgueroÜcretsiz
ARK Season Pass₺115
ARK Crystal IslesÜcretsiz
ARK The CenterÜcretsiz
ARK Genesis Season Pass₺115
Ark DLC ve Eklentileri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*