Aşk Ritmi Online

Aşk Ritmi Online
Aşk Ritmi Online

Aşk Ritmi Online, LoveBeat ismi ile de anılan müzik ve eğlenceyi bir arada tutan ritimli oyun türüdür. Burada kendinize özgü müzikleri geliştirme, kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz özel karakter düzenleme gibi seçenekleri bulabilirsiniz.

Yenilenmiş ve moda takip sistemi ile hem güncel kalın, hem de anime tarzında grafiklere erişin. Açık beta testi sonrası oyun modları ve ortamı güncellenmiş, Türkçe dil desteği getirilmiştir. Oyun içi müzikleri kişiselleştirme ve kendi bestelerinizi tanıtma gibi çok yönlü içeriği de barındırır. Farklı moda tarzından hoşlanan oyuncuların bitmez bilmeyen bağımlılığını görebilirsiniz. Çeşitli dans türleri ve ücretsiz oynanması yanı sıra, yepyeni şarkılar ve benzersiz müzikleri dinleyin. Dünyada ki diğer oyun severlerle sohbet edebilir, sanal dans sahneleri görebilirsin.

İster tek başınıza, isterse gruplar eşliğinde eğlence moduna katılırsınız. Aşk Ritmi Online‘de daha birçok oyun içi etkinlikleri ve yarışmaları bulunur. Dans figürleri ve sahnelerini görebilir, kişisel profilinize güç katabilirsiniz. Legends of 100heroes ( global ) geliştiricisi, Mayn Games tarafından yayınlandı. Mayn şirketi yayın haklarını satın alarak güncellemeye gitmiştir.

Aşk Ritmi LoveBEAT

Ask ritmi online benzeri demesek de güncel halini aldığı Lovebeat serisi ile devam eder. Tıpkı ask ritmi online’de olduğu gibi ritimleri içerir. En sevilen şarkı dinleme, dost arkadaşlıklar ve beceriye dayalı sistem yapısı ile göz dolduruyor.

Tek oyunculu veya çift oynama seçeneği olduğu gibi, takım kurularak da bu maceraya atılabilirsiniz. Her biri diğerinden güzel toplam 11 mod ile karşınızda. Ayrıca 500’ü geçen şarkı, Beats per minute özelliği ile dinamik kalın. Burada sadece eğlence olmamakla birlikte, evlilik romantiklik gibi oyun içi topluluğa erişerek yeni arkadaşları edinirsiniz.

Son Güncelleme Ayrıntıları:

 • 3-1. STAMP, Ocak 2016’da eklenmiş.
 • 8. seviye yükseltme ödülü Ocak 2016 – Spoiler
 • 9. kanal eklenmesi 2016

LoveBeat Nasıl Oynanır?

İlk yüklendikten sonra kurulumu başlatın ve başla diyerek oyunu açın. Karşınıza çıkacak Game Guard Engine, GameMon.npz ile kuruluma başlayacaktır. Kısa süre sonra dosyalar yüklenecek ve oyun başlayacaktır. Karşınıza çıkacak kadın ve erkek cinsiyetleri arasından tercihinizi yapın. Ardından onayla düğmesine tıklayın. Bir takma ad kurmuş olmanız gerekiyor. Temel adımlardan bir tanesi de olması gerek ilk ayarlardır. Karakterinizi oluşturarak, seçtiğiniz takma adın İngilizce ve sayılardan oluştuğundan emin olun.

Lovebeat Giriş
Lovebeat

Kontrolleri yaparken ok tuşu ve klavyede boşluk tuşunu seçin. Açılış konuşması başlatmak yalnızca bunlara bağlıdır. Daha fazla ayar için görevler menüsüne gidin. Veya öğretici kısmını açabilirsiniz.

LoveBeat MODLARI

 1. Yarış: 1.lik için birbirlerinizle yarışabileceğiniz mod türüdür.
 2. Two out of three Fam Battle: 1. Fam için Fam olarak, ve Fam üyeleri oluşması geliştiğinde yarışa başlanır. En az 4 oyuncu gerekir.
 3. Meeting Party Propose: Cinsiyet eşinizi bulmanız gerekir. Bir odada 2ye2 veya 4e4 eşitken bu parti başlar.
 4. Nonstop Crazy: Becerilerinizi öne sürme zamanı geldi.
 5. Team Survival: Bir takım oluşturarak, WOW’a basmanız halinde rakipleri dışarı itmeniz amaçtır. Dışarıda kalan komik bir maskeyi giyecek.
 6. Beat PangPang: Beat kazanma elinizde.
 7. Couple PangPang: Aşk ölçeri göstererek, Beat elde edin.
 8. Bomb Bomb: Çevrede bomba dolaştırılmasına yönelik ve WOW bulmadığınızda ceza alacağınız mod şeklidir.
 9. Friend Zone: Çiftler halinde dans etmedir.
 10. WOW Holic: Beceri test etmek için WOW ustası olmanız gerekir. Ekstra Fam puanı kazanma amaçlanmıştır.
ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesini görüntüle
TürMMO
Rol yapmaBasit Eğlence, Aksiyon
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciCrazy Diamond Co., LTD.
DurumPiyasada
PlatformWindows
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz, Öğe içi satın alma
Hemen oynaİndir
Çıkış Tarihi2012-2016

Aşk Ritmi Lovebeat Sistem Gereksinimleri

Tüm Lovebeat sistem gereksinimi yalnızca, güncellemeler hariç tutularak ele alınmıştır. Güncelleme sonrası ufak değişiklikler olabilir.

DonanımMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim SistemiWindows XPWindows 7
İşlemciPentium4 3.0GHzÇekirdek 2 Duo 6300
Bellek1 GB RAM2 GB RAM
Ekran KartıGeForce 6600 GT, Radeon X1600 ProGeForce 7600 GT, Radeon X1800
DirectXSürüm 9.0cSürüm 9.0c
Genişbant İnternet bağlantısıGenişbant İnternet bağlantısı
Depolama20 GB kullanılabilir alan20 GB kullanılabilir alan
Ses KartıDirectX UyumluDirectX Uyumlu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*