Runes of Magic

Runes of Magic
Runes of Magic

Ücretsiz klasik MMO arıyorsanız, Runes of Magic tam size göre kahramanlık destanı içeriyor. Büyü ve heyecan odaklı macera oyunudur. Taborea’nın fantastik dünyasına girerek, Türkiye’de heyecan yaratmaya geri dönmüş sürümünü denemelisiniz.

Eski büyücü ve güç içermiş Rünler ile zengin deneyim yaşayacak, fantastik bir dünya da kendinizi bulacaksınız. Runes of Magic ile, zahmetsiz başlangıca imza atın. Evinizi inşa etme, lonca kaleleri oluşturma ve mini oyunlarla harika ödül toplayın.

Yetenekli büyücüler ve şaşırtıcı savaşçılarla karşılaşmanızın yanı sıra, Taborea’nın gürültüsünden kaçıp kendi evinizde dinlenmeyi öğrenin. 5.000’i geçen sayıda görev, hazineler ve büyülü eşyalarla dolu dolu bir oyun isteyenlere özeldir.

Runes of Magic Temel Kılavuzu

Oyunu indirip kurduktan sonra, bir sunucu ile başlamalısınız. Hoşunuza giden bir sunucuyu seçmelisiniz. Eğer arkadaşınızda Runes of Magic oynuyorsa genelde aynı sunucuda olmanız gerekir. Ağ performansı için ülkenize en yakınını seçin. Her sunucuda 9 karakter oluşturamaz, 8 ile sınırlı kalırsınız. Sunucu seçmek dikkat ister ve daha sonra bu ayar değişmeyecektir.

İki tür sunucu sistemi kurulu olup, PvE ve PvP içerir. Aynı sistemi konu almış bu iki sunucuda bir fark vardır ve bu PvP kuralıdır. Burada seçimi ilk başladığınız için PvE yapmanız önerilir. Deneyimli biri iseniz PvP seçin.

Daha sonra ikincil şifre belirleyip, cinsiyet tercihi yapın.

Irk ve Sınıf Seçimi ile Başla

Bildiğiniz üzere ırk ve sınıf seçimi kişiye göre değişir. Ancak oyuna göre değişmez kural diyebiliriz. Karakter yaratma sürecinin bir başlangıcı değil, en önemli unsurudur. Irk ve sınıf seçimini yapmanız savaşlarda yetenekleri ve görünümü açısından üst sırada tutulmalıdır.

RasŞövalyeBüyücüRahipHırsızİzciSavaşçı
Humans
Elfler
Dwarwes

Yukarıdaki örneklerde olduğu gibi, Her bir ırkın, o ırka has olmak ve bazı sınıflar da dahil olmak üzere bazı sınıflara erişimi olur.

Ve aşağıdaki tabloda olduğu gibi, her bir sınıfın, savaşta belirli rolleri bulunur. İşte savaş rollerini özetleyecek bir Runes of Magic sınıf ve rol tablosu aşağıdadır.

RolSınıf
TankŞövalye
Şampiyon
Muhafız
HealerRahip
Büyücü
Melee DPSŞampiyon
Düzenbaz
Muhafız
Savaşçı
Ranged DPS (Physical)Menzil
Ranged DPS (Magical)Büyücü
Warlock
Druid
Rol ve Sınıfları Yukarıda
DonanımMinimumÖnerilen
İşletim sistemiWindows 7Windows 7
GrafikDirectX 9.0c compatible with 128 MB RAMNVIDIA 6800 / ATI X800 min. 256 MB RAM
İşlemciIntel Pentium 4 2.0 GHz or comparableIntel Core 2 Duo 2.0 GHz or similar
RAM512 MB2GB
Runes of Magic Sistem Gereksinimi

Runes of Magic Özellikleri

  • Bitki toplama ve madencilik yapılması
  • Üretim yaparak seviye sınırı yükseltme
  • Becerileri geliştirme
  • Varanas Şehri’ne ulaşmada, 10.seviye gerekliliği
  • Bonus özelliği ile bol, kolay ve çevik hasat toplama
  • Grinding guide
  • Arcane Transmutor farkı: Yalnızca Lehman görevi sonrası açılır. Ayrıca, seviye 10 ve üzeri kilit kaldırabilir. Varanas veyaClass Hall içinde olmanız şartıyla.
ÖzellikleriBilgi
Gameforgeİnternet sitesini görüntüle
TürMMORPG
Rol yapmaFantastik Oyun Biçimi
PVPYes
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciRunewaker Enter
DurumPiyasada
PlatformWindows
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaİndir, Oyna
Çıkış Tarihi2009

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*