Battle dawn

battle dawn
battle dawn

Battle Dawn, binlerce gerçek oyuncuyla dolu ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi oyundur. Bu oyun tamamen Flash teknolojisiyle oluşturulmuştur ve isteğe bağlı platform indirmesi mevcuttur. Yani herhangi bir indirme gerektirmez. Kendinizi küçük bir koloninin cesur lideri olarak bulacak ve diplomasi, strateji ve beceri ile egemenliğinizi tüm dünyaya genişleteceksiniz.

Başlangıçta küçük bir koloniyi yöneterek başlayacak, sınırlarınızı genişleterek büyük bir ordu oluşturacaksınız. Düşmanlarınızı sadece zekanızla değil aynı zamanda ustalıkla yapılan manevralarla da alt edeceksiniz. Ayrıca, müttefiklerinizle uzun vadeli dostluklar kuracak ve size ihanet etmeyecek güvendiğiniz dostluklar inşa edeceksiniz.

Battle Dawn, sizin stratejik dehanızı test etmek ve büyümeye açık bir dünyayı keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Koloninizi kurun, düşmanlarınıza karşı durun ve zaferi kucaklamak için tüm yeteneklerinizi kullanın. Bu heyecan verici oyunda dünya egemenliği için yolculuğa hazır mısınız?

Orijinal Sitesi
Tür:MMORTS
Rol yapmaFantastik Oyun
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:ThemePark
Geliştiricisi:Tactic Soft
Durum:Piyasada
Platform:MAC, PC
İş Modeli:Öğe satın al, Ücretsiz
Hemen oyna: Masaüstü için İndir
Çıkış tarihi: 2006

Ayrıca diğer versiyonu Battle Dawn Galaxies için tıklayın.

1 geri izleme / bildirim

  1. Battle dawn Galaxies - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*