Battle Dawn Galaxies

Battle Dawn Galaxies
battle dawn galaxies

Battledawn Galaxies, oyuncuları küçük bir uzay istasyonunun lideri olarak konumlandırır ve galaksiyi ele geçirmek için askeri ve diplomatik becerileri kullanmalarını gerektiren tarayıcı tabanlı bir oyuna sürükler. Oyunda Flash teknolojisi kullanılıp, herhangi bir indirme işlemi gerektirmez. Ama masaüstü için en aşağıda link verilmiştir. Bağlantı ile indirip basitçe kurun.

Battledawn Galaxies Özellikleri:

  1. Kaynaklar: Oyuncular, tesislerini geliştirerek kaynakları üretir ve depolar. Bu kaynaklar daha sonra inşa etmek, genişletmek ve fethetmek için kullanılabilir.
  2. Flash Tabanlı: Battledawn Galaxies, web tarayıcınızda doğrudan oynanabilen bir oyun olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir indirme işlemi gerektirmez.
  3. Savaş: Oyuncular, istasyonlarını savunmak veya askeri güçlerini göstermek için devasa uzay filoları oluşturabilirler. Ayrıca, casuslar ve ittifaklar gibi çeşitli becerileri kullanarak stratejik avantajlar elde edebilirler.
  4. Geniş Dünya: Oyunda binlerce oyuncu bulunur, her biri kendi motivasyonları ve hedefleri doğrultusunda yıldızlar arasında dolaşır. Bu, diplomatik ilişkilerin, ittifakların ve rekabetin büyük bir rol oynadığı geniş bir galaksiyi tanımlar.

Battledawn Galaxies, uzay istasyonu lideri olarak galaksiyi ele geçirme ve yönetme fırsatı sunuyor. Dinamik ve rekabetçi bir oyun deneyimine hazır mısın? Ayrıca diğer versiyonu Battle Dawn için tıklayın.

Orijinal Sitesi
Tür:MMOTPS
Rol yapmaBilim Kurgu
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Themepark
Geliştiricisi:Tactic Soft
Durum:Piyasada
Platform:Mac oyunlar ve Windows
İş Modeli:Tarayıcıda oynamak için yukarıdaki link seçiniz.
Hemen oyna: İndir, Oyna

1 geri izleme / bildirim

  1. Battle dawn - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*