CloudNine

Cloudnine Game
Cloudnine

CloudNine, Holic Online’ın güncellenmiş bir versiyonu olan ve devasa çok oyunculu türünde bir oyundur. 3D anime tarzında bir grafiklere ve oyuna sahiptir. Aynı zamanda Incandescently Happy Online, Rose Online ve Fun Fly gibi oyunlarla benzerlik gösterir.

Temel özellikleri:

  1. Anime Tarzı Grafikler: Cloud Nine, renkli ve anime tarzında grafiklere sahip bir oyundur, bu da karakterlerin ve oyun dünyasının çekici ve eğlenceli görünmesini sağlar.

  2. 3D Oyun Dünyası: Oyuncular, 3D bir oyun dünyasında dolaşabilirken arzu ettiği mükemmel grafikleri görebilir.

  3. MMORPG Özellikleri: Oyun, çok oyunculu çevrimiçi bir rol yapma oyun formatında olduğu için, birlikte görevler yapabilir, savaşabilir ve ticaret yapabilirler.

  4. Sosyal Etkileşim: Cloud Nine’da diğer oyuncularla sosyal etkileşimde bulunma imkanı bulunur. Birlikte takılabileceğiniz arkadaşlar edinebilir ve beraber maceralara atılabilirsiniz.

  5. Güncellemeler ve Değişiklikler: CloudNine, Holic Online’ın güncellenmiş bir versiyonu olduğu için, Holic Online’ın özelliklerine ek olarak yeni özellikler ve geliştirmeler içerebilir. Bu, oyuna tazelik kazandırabilir. Ayrıca oyunun artık güncelleme almadığını belirtmek isteriz. Aşağıdaki tabloda durumu hakkında notu görebilirsiniz.

Orijinal Sitesi
Tür:MMORPG
Rol yapmaFantastik Rol Oyunu
PVPEvet
Sınıflandırma:İthal
Motor:Custom
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:MGame
Durum:Kapandı
Platform:Windows
İş Modeli:İndirilebilir
Çıkış ve kapanış tarihi: 2009/2016
Hemen oyna: Oynanamaz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*