ROSE Online Güney Kore’den MMORPG

Rose online
Rose online

ROSE Online veya Korece adıyla “로즈 bilinir. Güney Koreli şirket Gravity Corporation tarafından geliştirildi. Triggersoft tarafından üretilen çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olarak bilinir. Oyun başlangıçta ücretliydi, ancak 2007’de Triggersoft bu modeli bıraktı. ROSE Online’ın haklarını satın alan birkaç farklı organizasyon, oyunun farklı sürümlerini üretip dağıtmaya başladı.

Sınıfları: Seçebileceğiniz dört farklı sınıf ve 100. seviyede daha yüksek seviye sınıflara geçiş yapabilme imkanı sunulur.

  • Soldier
  • Muse
  • Hawker
  • Dealer

ROSE Online Oynanışı

ROSE Online, anime temalarını vurgulayan ve diğer MMORPG’lere göre son derece sevimli bir atmosfer sunan, serbest dolaşım sunan türdür. Oyuncular canavarlarla savaşır, karakterlerini seviye atlatır, yeni yetenekler kazanır ve gelecekteki mücadelelere hazırlık yapar.

Karakter gelişimi, bilgi edinme stratejileri ve görevlerle şekillenir. Görevler, NPC’lerden alınır ve genellikle belirli bir süre içinde tamamlanmaları gerekir. Ödüller, karakterin özelliklerini etkileyebilir ve genellikle malzemeler ve oyun içi para birimi olan Zulie ile ödüllendirilir.

ROSE Online, sevimli grafikleri ve çok sayıda oyuncu etkileşimi ile dikkat çeken bir MMORPG anime tarzlarındandır. Karakterlerini geliştirirken farklı maceralara atılabilir ve çeşitli görevleri tamamlarken eğleneceğinizden eminiz.

Saldırı Modu Seçmek: “Option Windows” kısmını açıp, (ALT+O) bir saldırı modu seçin. Açılan pencerede alt yarısında saldırı hedefleme ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Farenin sol tarafına tıklarsanız, düşman hedef alınır. Düşmana saldırmak için, farenin sol tarafına iki kere tıklamanız yeterlidir.

Karakterlerin Oyun da İlk Kez Silah Kullanması

Oyunun başlangıcında bir Tahta Kılıç ile donatılırsınız. Bu kılıç, yeni bir karakter oluştururken verilen başlangıç teçhizatının bir parçasıdır. Tahta Kılıç, diğer birçok silah gibi, genellikle karakter sınıfına veya mesleğine bağlı bir gereksinim taşımaz. Bundan dolayı oyuncu, karakterleri seviye veya istatistik gereksinimlerini karşıladıkları sürece diğer tüm türlerdeki silahları da kullanabilirler.

ROSE Online Sistem Gereksinimleri

Asgari GereksinimlerTavsiye Edilen Gereksinimler
İşletim SistemiWindows 10 x64 v1607Windows 10 x64 En Son
İşlemciCore 2 Duo veya eşdeğerIntel Core i5 veya eşdeğer
Hafıza4 GB RAM8 GB RAM
GrafikDirectX 9.0c uyumluGeForce GTX 400 veya üzeri
Depolama4 GB boş alan4 GB boş alan

Erişim Bİlgisi:

ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesini görüntüle
TürMMORPG
Rol yapmaFantastik, Anime
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciGravity Interactive
DurumPiyasada
PlatformBilgisayar
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaİndir, Oyna
Çıkış Tarihi2005

1 geri izleme / bildirim

  1. CloudNine - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*