Crash Bandicoot 4, Çok Yakında Battle Net ile Bilgisayara Geliyor

Crash-Bandicoot-4-yeni-oyun-konsolu
Crash-Bandicoot-4-yeni-oyun-konsoluna geliyor

Beşinci nesil konsolların en inatçı maskotu , ilk yeni oyununu geçen yıl on yıldan fazla bir süredir Crash Bandicoot 4 şeklinde aldı. Yorumlar genel olarak olumluydu, modern 3D platformcular için nadir görülen bir durumdu ve GameRadar’daki arkadaşlarımız bunu “akıllıca ve stille bir devam filmi ” olarak adlandırıyordu.

Ancak Activision’ın bazı maskot odaklı oyunlarını PC’de erteleme alışkanlığına uygun olarak, şimdiye kadar platformumuza ulaşacağına dair onay almamıştık. Crash Bandicoot 4  yeni oyun konsollarına gelişi bir zamanlar düşündürücü olmasına rağmen artık hayal değil.

PC versiyonu, yakında çıkacak olan PS5, Series X ve Switch bağlantı noktalarına ek olarak bugün yayınlanan bir basın bülteniyle doğrulandı. Yalnızca Battle.net’te yayınlanacak, ancak gerçek çıkış tarihi de dahil olmak üzere daha fazla bilgi için “ileri bir tarihe” kadar beklememiz gerekecek.

Bu 2021’de olacak ve oyunun, 4K ve en az 60 fps dahil olmak üzere yeni nesil konsollar için onaylanan tüm özellikleri desteklemesi muhtemel. Crash 4, 90’ların eski konsol oyunlarına uygun olarak zorlu bir meydan okuma sunuyor, ancak neyse ki, bir dizi yaşam kalitesi yükseltmesi bu zorluğu tamamlıyor. Beklerken, Andy’nin biraz ılık olduğu orijinal üçlemenin siğilleri ve tüm yeniden yapımlarını her zaman kontrol edebilirsiniz .

Aktivite aynı zamanda 2021’de “tonlarca tüyler ürpertici şenlik” vaat ediyor, ancak bu ister yeni bir oyun, ister bu oyunun genişlemesi, ister sadece bazı pazarlama malzemeleri tahmin edilemeyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*