Cold War’ın Yeni League Play Modu Biraz Karışık Olabilir

coldwar-call-of-duty
coldwar-call-of-duty

Call of Duty Black Ops – Cold War’un yeni dereceli modu League Play’in ilk gününün ardından oyuncular, sıralama sisteminin hedefe ulaşmadığından şüphelenmeye başlıyor. Birkaç Soğuk Savaş uzmanı, beş yerleştirme maçının ardından alt kademe Rakip sıralamasına yerleştirildiklerini bildirdi.

Normalde, ortalama bir oyuncunuza hak ettiklerinden daha düşük bir rütbe verildiğini söyleyerek pek inanmazdım, ancak bir profesyoneli geçebileceğim herhangi bir sistemde kaşımı kaldırırım.

Twitter hesabı CDL Intel tarafından da görüldüğü gibi , birkaç profesyonel oyuncu etkileyici bir performansın ardından resmi sıralamalarına olan güvenlerini dile getirmiyor.

İşte Flordia İsyancılarından Joseph “Owakening” Conley ve Los Angeles Gerillalarından Adam “Assault” Garcia yeni Rakip isimlerine tepki gösteriyor.

Treyarch’a göre, bu onları League Play’deki Soğuk Savaş oyuncularının en alt yüzde 50’sine yerleştirir. Assault ve Owakening, profesyonel e-spor takımlarına yollarını bağlamadıkça ve jig nihayet kalkmadıkça, Soğuk Savaş’ın sıralama sisteminin çözmesi gereken bazı aksaklıklar olduğunu varsaymak muhtemelen güvenlidir. Sözlerini kullandı.

Beklendiği gibi, sonuçlarını paylaşan diğer profesyonellerin çoğu, en üst düzey Master (en yüksek yüzde 2) ve sonraki Elite gruplarına (en yüksek yüzde 15) yerleştiriliyor. Kulağa çok daha mantıklı geliyor.

Treyarch stüdyo tasarım direktörü David Vonderhaar, bu sabah Twitter’da oyuncu geri bildirimlerini aldı ve doğrudan Owakening’in şaşırtıcı derecede düşük sıralaması hakkında soruldu. “Bilmiyorum. Oyunların izini sürmem gerekecek. Yasal olabilir. Hata olabilir,” dedi.

Vonderharr, Soğuk Savaş’ın yerleştirme sistemiyle ilgili sonuçlara atlamadan önce daha fazla veri toplamak istiyor. Vonderharr, sıralamalarının kardeşlerininki ile eşleşmediğini söyleyen bir oyuncuya yanıt olarak, “Böyle daha fazla örnek elde ettikçe, daha çok kazabilir ve işlerin bozulmadığından emin olabiliriz.” Dedi.

Sıralamaları etkileyen bir hata varsa, çok geçmeden muhtemelen düzeltilecektir. Şimdilik, Soğuk Savaş standartlarına göre şu anda benimle zemini silebilecek profesyonellerle aynı seviyedeyim. Sürerken tadını çıkarmaya çalışacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*