Bitcoin com, Yeni Piyasa pazarını Hedefleyerek BOA Borsasını Aldı

bitcoin com boa borsası

Bu günlerin ( 05,10.20) başlarında açıklanan iki şirket, anlaşmanın mali şartlar açıklanmadan derhal sonuçlandırılmasının dört gözle beklediğini belirtti.

BOA Exchange , çok sayıda bir kullanıcı tabanı toplayan, airdroplar da bedava alt token ve stake coin vermeyi hedefleyen bir kripto borsasıdır. Anlaşma, Bitcoin com borsasının erişimini yetersiz hizmet verilen Doğu Avrupa ve Güney Asya pazarlarına doğru genişletiyor.

BOA Borsası, ICO çılgınlığının doruk noktasında, altcoin ve airdrop pazarında kendisine bir isim vererek, üyelerine ucuz listeler ve bol miktarda ücretsiz token sunarak 2018’de sahneye çıktı.

Bitcoin.com Exchange Başkanı Danish Chaudhry şunları söyledi: “Kripto değişim alanında bir konsolidasyona tanık olurken Avrupa ve Asya pazarlarına erişimimizi artırdığı için bu satın almayı şu anda gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Anlaşmaya yakın kaynaklar, haber kaynağına anlaşmanın açıklanmayan miktarda Bitcoin Cash ( BCH ) içeren düz bir kripto işleminden oluşacağını söyledi .

Geçişin nasıl sonuçlanacağı konusunda, kullanıcılar yakında bakiyelerini kontrol etmek için exchange bitcoin com adresine gidecek. Eski alışverişi ve kayıt kendi belirteçleri çekilme birine Ancak BOA Borsası kullanıcılara zaman olacak exchange.bitcoin.com yeni bir platforma kolayca geçiş yaptı.

Ayrıca, satın almanın sektörde büyük bir dönüm noktasına geldiğini, dünyanın dört bir yanındaki yeni tüccarların kriptoyu benimsediğini ve piyasadaki daha fazla güvenin mevcut koşulları nedeniyle spekülasyon yaptığını söyledi.

Borsa, geçtiğimiz birkaç ay içinde yeni başlayanlardan gelişmiş tüccarlara kadar çok sayıda yeni kayıt gördüğünü söyledi. Bu, borsada bulunan yeni marj ticareti yeteneklerinden de kaynaklanıyor olabilir.

Bitcoin com Exchange Kısaca Nedir?

Bitcoin.com Exchange’in misyonu , dünyanın her yerinden insanları, ilk kez tüccarlardan gelişmiş ticaret profesyonellerine kadar kolaylıkla ve güvenle kripto para ticareti yapmaları için güçlendirmektir.

Yüksek likidite, 7 gün 24 saat çok dilli destek ve düzinelerce alım satım çifti ile yüksek seviyede güvenlik ile tamamlanan herhangi bir kripto para biriminde alım satım yapmak için çekici bir platform sunuyoruz.

Piyasaya çıktıktan sonraki bir yıl içinde, ortalama olarak, borsamız ayda 500.000’den fazla aktif tüccar tarafından ziyaret edildi ve bu cümleyi okurken bu sayı artmaya devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*