Furcadia

Furcadia Play
Furcadia

Furcadia, sevilecek hayvanlar ve efsanevi yaratıklarla dolu, büyüler ve yaratımın fantastik bir oluşumunu keşfetmek isteyenler için mükemmel bir yerdir. Bu çevrimiçi sosyal oyun, kullanıcı dostu bir MMOSG (Çevrimiçi Sosyal Oyun) olarak geliştirme özelleştirmeye tabi tutulmuştur. Sizin için kendi özelleştirilebilir avatarınızı tıpkı Habbo online örneğinde olduğu gibi seçme fırsatı sunar.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesini görüntüle
TürMmorpg
Rol yapmaFantastik Oyun Tarzları
PVPBulunamadı
SınıflandırmaKlasik
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciDragon’s eye productions
DurumPiyasada
PlatformWindows, Linux Oyun, Mac
İş ModeliÜcretsiz, Öğe satın al
Hemen oynaİndir, Oyna
Çıkış Tarihi1996

Ayrıca Furcadia Max OS çalıştırmak için, buradan bilgi edinin. Bir kaç dakika fazla uğraşarak bu platformda da oyun kılavuz ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Furcadia Nedir?

Furcadia Online, Dragon’s Eye Productions tarafından oluşturulan antropomorfik hayvan karakterlerin bulunduğu bir sosyal MMO oyundur. Oyuncuların kendi karakterlerini seçebildiği bu oyunda, evcil ve evcil olmayan hayvanlar arasından seçim yapabilirler. Furcadia Online, bir web formu aracılığıyla oynanmaktadır. Son güncellemeler sayesinde indirilebilir, hatta Linux sistemlerinde açılabilir olmuştur.

İlk etapta Furcadia Online, Windows işletim sistemi için tasarlanmış ve sürekli olarak geliştirilen bir oyun sunmaktaydı. Oyunun web tabanlı bir sunumu da bulunmaktaydı, böylece oyunu tarayıcı üzerinden oynamak mümkündü. Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi, geliştiricisi gerçekten uğraş vererek yeni tarz oyun motorları için kodlama yaparak, teknolojiye ulaşmaya çalışıyor.

Rol Oyun Türleri

Metin tabanlı hayal gücünü kullanarak ve esinlenerek ortaya çıkardığı oyundur. Furcadia iki tür rol yapma türlerini içeriye aktarmıştır.

  • Persona Roleplay: Grup hikaye anlatımı

Furcadia’da en yaygın ve popüler rol yapma türlerinden birisi budur.

  • Strict Roleplay: D&D benzer tarz

Serbest Biçim’e göre daha katı ve kural odaklı bir rol yapma türüdür.

İşte bu oyun bu iki rol türünü benimseyerek oyuncunun tarzı ve stiline özel geliştirme sağlamıştır. İç içe değişik ve güzel bir yapımı merak edip bizde katıldık.

Oyuncular, kendi “Dreams” adı verilen bölgeleri oluşturabilirler. Bu, kendi oyunlarınızı ve hikayelerinizi tasarlamanızı sağlar. Hangi hikayeyi yaşamak istiyorsanız bunu Furcadia ile yaşayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*